Erik Tresor: Ja som Bratislava | ČAS ZABITÝ

Rýchly pouličný lifestyle na tebe zanechá stopy a v prípade Erika Tresora už nie je priestor na zabitý čas. Ide si prísne za svojim a odkazuje, že on je Bratislava. ERIK TRESOR – ČAS ZABITÝ (OFFICIAL VIDEO) prod. Nis Beatz

ERIK TRESOR - ČAS ZABITÝ (OFFICIAL VIDEO) prod. Nis Beatz
ERIK TRESOR – ČAS ZABITÝ (OFFICIAL VIDEO) prod. Nis Beatz

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Jeden z najsilnejších kandidátov na nováčika/progress roka 2019 – Erik Tresor – prichádza s ďalšou pouličnou hymnou. Ďalšia bomba, ktorú si pôjdu hlavne mladí chalani, čo chcú od života niečo viac jak len minimálku a brko na lavičke pred barákom.

Erik si ide naďalej prísne za svojim a ciel je jediný – byť kráľom. Odkazuje, že on je Bratislava a ďalej si razí svoju cestu street rapom, ktorý tu má popravde len veľmi málo konkurencie.

Kvalitou opäť nesklamal ani videoklip z Overlay produkcie. Vypichol by som predovšetkým zaujímavé prestrihy, s ktorými sa naozaj vyhrali. Akurát by to mohlo oživiť niečo novšie, pretože mám pocit, že sa scény začínajú opakovať.

Erika nájdeš okrem YouTube konečne už aj na Spotify a iných streamoch, tak ho nezabudni sledovať a počúvať aj tam. Kvalitnú hudbu nájdeš aj eshope Ruka Hore, kde ju môžeš podporiť kúpou hmotných CD’s a merchu. Ak tam nakúpiš cez náš odkaz, podporíš zároveň bezplatne aj nás.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *