V rape yak ryba vo vode | DJ Wich x Momo x Čis T

Legendárny DJ Wich prichádza s ďalším producentským albumom, na ktorom nájdeme opäť iba elitu CZ/SK scény. Kto iný by sa mohol v rape cítiť ako ryba vo vode, ak nie oni? DJ Wich – Yak ryba (feat Momo, Čis T)

DJ Wich - Yak ryba (feat. Momo, Čis T) OFFICIAL VIDEO
DJ Wich – Yak ryba (feat. Momo, Čis T) OFFICIAL VIDEO

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Aj po rokoch stále v rape, stále hlboko a stále proti prúdu YAK RYBA. Na spoločnej skladbe sa stretli dva základné stavebné kamene českoslovenkého rapu a to hneď v dvoch elementoch. DJ Wich, a Čis T (Čistychov), ktorí v podstate stáli pri zrode dnes už jednoznačne najobľúbenejšieho žánru v našich končinách. Spolu s nimi uzatvára trio skladby Momo, ktorý je síce o niečo mladší, no za to rovnako kvalitný a prirodzený yak ryba vo vode.

Odkaz skladby je jednoznačný a jasný. V rape sa cítia tak ako ryby vo vode a na majku či za konzolou si plávajú maximálne prirodzene. Plávať ostali aj napriek všetkým pochybnostiam a plávajú si tak už niekoľko rokov medzi TOPkou československa.

Cestu interpretov sprevádza aj kvalitný videoklip z produkcie WE ARE CELL production pod réžiu Michala Kunesa Kováča. Celý team z natáčania nájdeš v popise videa.

Skladbu YAK RYBA nájdeš na čerstvom albume DJ WICH – JAKO RYBA VE VODĚ, ktorý je práve teraz v predpredaji aj s popisom na eshope Ruka Hore. Nájdeš ho zaradený aj v našom katalógu Potmehood Shop, alebo napríklad aj na Apple Music, tak neváhaj a podpor kvalitu!

cd_album_djwich_jakorybavevode
DJ WICH – JAKO RYBA VE VODĚ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *