Dámy a páni, budúcnosť slovenského Rapu | NORKI – CELÝ BLOK (prod. SALY)

Pozor, bum prichádza drop a potom ti odj*be čapicu aj s trákmi a pobotkami. Čerstvá sídlisková hymna neboli budúcnosť slovenského rapu. NORKI – CELÝ BLOK (prod. SALY).

NORKI - CELÝ BLOK (prod. SALY)
NORKI – CELÝ BLOK (prod. SALY)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Tvrdý hrubý flow do naložených kopákov a bás, čo ti ihneď rozkývu hlavu. Tak vyzerá novinka od Hlohoveckého člena Dirty Gangu – Norkiho s názvom CELÝ BLOK. Už teraz je jasné, že ide o sídliskovú hymnu každého PotmeHooda, čo si rád sem tam odpáli brčko a vychutná si kvalitný rap. Presne tak to máme radi.

S Norkim páli celý blok a podľa toho vyzerá aj tematický videoklip, z ktorého ide veľmi silná energia a pop*či atmosféra. Videoklip natočil a spracoval Pierre Lexis a musíme povedať, že sa mu naozaj vydaril. Už z refrénu ako takého ide obrovská sila, pri ktorej sa ti ihneď zaryje ho pamäti a budeš si ho pohmkávať celý deň. Rozbúrený dav na schodoch však tento drive ešte niekoľkokrát znásobil.

O beat sa postaral mladý talent Saly, ktorý je dvorným producentom Dirty Gangu, a taktiež ide o veľmi kvalitnú produkciu, ktorá perfektne určuje tempo a rytmus. Následne spracoval aj mix a master.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Čoskoro sa dočkáme Norkiho EPčka CASHFLOW. To bude zatiaľ dostupné len na streamovacích platformách. Ak však chceš nakúpiť na Ruka Hore inú muzičku, môžeš tak urobiť cez náš link, čím nás zároveň bezplatne podporíš. Ty zaplatíš rovnako (nič navyše), ale nám tým pomôžeš v ďalšej práci.

Mimochodom už 06.12.2019 sa vidíme v Hlohovskom Mbare, kde môžeš zažiť naloženú showku, o ktorú sa postará: ASIS, FRAYER FLEXKING, DAWEED HUSTLE, BIGGMAIK, MATO Z LEOPOLDOVA, ZANDOME, 986 GANG a LAKI… vidíme sa holí, bosí, rozj*baní na mieste. Sleduj udalosť TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *