ANKETA: Skladba, videoklip, interpret, nováčik a album roka 2019!

Rok 2019 sa nám pomaly, ale isto končí a opäť bol čo sa týka domácej rapovej scény veľmi bohatý. Hlasuj v ankete za svoj TOP album, interpreta, nováčika, skladbu a videoklip za rok 2019!

TOP ALBUM 2019
TOP ALBUM, SKLADBA, VIDEOKLIP, INTERPRET A NOVÁČIK/PROGRESS ZA ROK 2019

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Ďalší rok je pomaly za nami a opäť bol po rapovej stránke veci veľmi bohatý a pestrý. Na našej scéne vyšlo kopec singlov, albumov, staré stálice znova potvrdili svoje miesto, no objavilo sa aj množstvo nováčikov, ktorí zajebali extrémny progress a za krátku dobu si vybudovali svoje postavenie a rešpekt.

TOP NOVÁČIK/PROGRESS ROKA 2019

Zámerne sme použili dvojaký názov kategórie, nakoľko slovo nováčik nie je úplne adekvátne, pretože väčšina rapuje už naozaj dlhší čas, teda nie sú nováčikovia, no v poslednej dobe sa extrémne zlepšili a vyšvihli na povrch. Hlasuj za svojho TOP FRESH interpreta!

Tvoj TOP CZ/SK rapový nováčik/progress roku 2019?

TOP VIDEOKLIP ROKA 2019

Často počujeme na našu scény vyjadrenia ako veľmi je na piču. Faktom však je, že je RAP na Slovensku extrémne ďaleko, či sa ti to páči, alebo nie. Samozrejme, ak poznáš len Ameriku zdá sa ti to smiešne, no skús sa pozrieť na štáty podobné Slovensku a porovnať sa s nimi. Na to, aká sme malá krajina na hranici strednej/východnej Európy je naša úroveň kurva veľká. Svoju zásluhu na tom majú okrem interpretov a beatmakerov samozrejme aj kvalitné videoklipy od našich tvorcov. Hlasuj za najlepší videoklip roku 2019!

Tvoj TOP CZ/SK rapový videoklip za rok 2019?

TOP SONG ROKA 2019

V roku 2019 sme sa dočkali obrovského množstva skladieb, z ktorých je len ťažko vyberať. AK však napriek tomu máš svojho favorita jasného, hlasovať môžeš tu!

Tvoja TOP CZ/SK rapová skladba za rok 2019?

TOP ALBUM ROKA 2019

Takisto sme sa dočkali aj kopec albumov, za čo sme samozrejme vďační. Veľa áčkových interpretov, ktorí si dávali pauzu, nám priniesli svoj hudobný počin práve v tomto roku a občas to dokonca nezvládali servery Ruky Hore. Hlasuj za svojho favorita!

Tvoj TOP CZ/SK rapový album za rok 2019?

TOP INTERPRET ROKA 2019

Dostávame sa k poslednej a zároveň najvýznamnejšej ankete. TOP INTERPRET ROKA 2019 je ocenenie za aktivitu, prínos pre scénu, hudobnú kvalitu a samozrejme aj osobnosť hudobníka, ktorou si vás získal. Kto je tvoj najobľúbenejší interpret a favorit na toto ocenenie? Hlasuj dolu! Všetkých interpretov môžeš zároveň podporiť nákupom na eshope Ruka Hore.

Tvoj TOP CZ/SK rapový interpret/skupina za rok 2019?

Ak ti niekto v našich anketách chýba, môžeš ho ľahko doplniť ty sám a zahlasovať tak zaň! Výsledky hlasovania zverejníme po Novom Roku. Nezabudni, že všetkých interpretov môžeš naďalej podporovať nákupom na Ruka Hore.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

19 thoughts on “ANKETA: Skladba, videoklip, interpret, nováčik a album roka 2019!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *