Renne Dang – Najednou (prod. Leryk & Ceha) OFFICIAL VIDEO

Každá minca má dve strany. Čo stojí úspech? Sú peniaze a sláva naozaj všetko? Renne Dang to vie. Track “Najednou” je výpoveď o živote v textoch. Všetko niečo stojí a je len na tebe či sa tomu poddáš.. / Renne Dang – Najednou (prod. Leryk & Ceha) OFFICIAL VIDEO

Renne Dang - Najednou (prod. Leryk & Ceha) OFFICIAL VIDEO
Renne Dang – Najednou (prod. Leryk & Ceha) OFFICIAL VIDEO
Video by: Viet Van

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Album THÁI je Dangove druhé sólo. Vyšlo vo štvrtok a už v pred-predaji obdržalo zlatú dosku! Gratulujeme! Tí, ktorí sa nad kúpou albumu ešte stále rozhodujete, vedzte, že vás táto skladba presmeruje priamo do Blakk.Marketu po prípade slovenského e-shopu rukahore.sk. Prečo? Tak čítaj ďalej!

COVER albumu RENNE DANG - THÁI
COVER albumu RENNE DANG – THÁI

V dnešnej dobe flexu je pozoruhodné písať hudbu srdcom. Respektíve nechať písať srdce za vás. Aj keď sa to nezdá, v kariére každého umelca príde úspech a pád. Ako sa s ním dotyčný vysporiada je v oboch prípadoch na ňom. Obdobie hypu, strieda to osobné a niet sa čomu čudovať, že sa s príchodom peňazí objavia aj problémy. Tie sú u každého rozdielne. Či už ide o drogy, alkohol po prípade úzkosti a depresie vo finále autor dospeje a ako správny hrdina sa z toho najťažšieho vypíše.

Nie je jednoduché byť známy. Rovnako tak ako nie je jednoduché byť bez peňazí. Kde je ideálny stred? Pevne verím, že nikde. S peniazmi prichádzajú aj obavy z kamarátstva. Sú s tebou ľudia len preto, že sa ti darí? Alebo by za tebou stáli aj bez slávy a peňazí? Len veľmi ťažko na to prídeš v dobe úspechu. Kto s tebou ostane aj v tom zlom? To je otázka, na ktorú neexistuje odpoveď. Skvelým príkladom sú ženy. Zatiaľ čo ťa baby s tvojou priemernou výplatou nechceli, dnes ich nájdeš nahé v directe. Je to vážne taký skok? Bohužiaľ áno..

Léčím ty komplexy v těch textech
A slova od těch holek teď najednou voní sexem
Nechtěla jsi mě, když jsem bez peněz chodil tím městem
Tak mě nebudeš mít v době, kdy plítvám drahým sektem

RENNE DANG (@rennedang)
Renne Dang – Najednou (prod. Leryk & Ceha) OFFICIAL VIDEO

Rozhodne je cítiť skok aj v sprievodnom videu. Zatiaľ čo sa klipy ku skladbám Kytky z pumpy, O trochu líp a Čas na zmenu točili vôkol príbehu, je vizuálne spracovanie songu Najednou jednoducho prostejšie. To však nie je v žiadnom prípade zle! Za mňa práve naopak! Som moc rád, že sa Renne vybral aj touto cestou a o pomoc poprosil režiséra Viet Vana. Ten do klipu vložil nie len kus seba, ale tiež poriadnu dávku úzkosti a depresie, ktorú v tebe vyvoláva hlavne jeho tmavšie spracovanie. Tomuto pocitu už len dopomáha z časti VHS filter a tématický výber miest určených na točenie videa ku skladbe.

Ako pri klipe, tak aj pri výbere beatu cítiť silnú emóciu. Tá sa síce vlečie naprieč celým trackom, avšak jeho pozadie dopomáha k finálnej atmosfére. Leryk a Ceha moc dobre vedia, že pravá hudba ide cez srdce. Klobúk dole.

Album THÁI od Renneho Danga si môžeš ešte stále pred-objednať cez e-shop rukahore.sk, ktorý album odosiela až 8.1.2020. Album je tiež k dostatiu cez náš link, po prípade Renneho label – Blakkwood (Black.Market). Ceny sú rovnaké, avšak cez náš link podporíš náš web. A to až 10% z ceny tvojho nákupu. Už teraz ti zaň srdečne ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *