Jeho tracky leptajú dušu | Dyzivv – Není čas

Dyzivv ide stále cez mrtvoly a prináša novinku, v ktorej opäť pokračuje na svojej pesimistickej vlne. Dyzivv – Není čas

Dyzivv - Není čas
Dyzivv – Není čas

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Keď sa povie slovné spojenie “smutný rap”, určite vás napadne kopec adolescentov, emo chlapčekov, xanaxy a dorezané ručičky. Nie je však smutný rap, ako smutný rap. Teda neviem ani či je pri Dyzivovi toto pomenovanie adekvátne, každopádne ide o poriadnu dávku real shit rapu s pesimistickým nádychom, čo ti rozleptá dušu!

Dyzivv je pre mňa jeden z horúcich kandidátov na ocenenie “progress roka”, ktorého hlasovanie spúšťame už zajtra. Jeho špecifický štýl ma veľmi baví a myslím, že má obrovský potenciál. Na čerstvej skladbe “není čas” pokračuje na svojej pesimistickej vlne a opäť cíti tlak na hrudi, z ktorého sa potrebuje vypísať. Veľmi ma na tom baví ako je to v podstate “smutný rap”, ale zároveň to nie je ten xanaxový uplakaný shit, ktorý má len 13 ročné fanúšičky.

Dyzivva zatiaľ na Ruka Hore nenájdeš, no pokiaľ si chceš dopriať trochu muzičky, môžeš tam nakúpiť do nedele vo fajnovučkej Black Friday zľave. Nájdeš tam množstvo albumov, ktoré sú spolu s tričenkom len za 9,90€ tak sa poponáhľaj, aby si bol na Mikuláša peknučký.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *