Pil C v Sunday Session: Vyrastali sme v inej dobe

Do najnovšej časti Osťovej Sunday Session zavítal čerstvý majiteľ Platinovej platne za dlho očakávaný album 2086, Pil C! Nový album však nebolo jediné, čo spolu s Osťom prebrali.

Sunday Session s Osťom: Pil C
Sunday Session s Osťom: Pil C

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Album 2086 bol dlho očakávaný hudobný projekt a predovšetkým silný kandidát na album roka. Pil C dropol album 2086 približne tri týždne späť, čím dokonca zhodil Ruku Hore, a dá sa povedať, že tento drop výsledkami dokonca tieto vysoké očakávania predčil. Za prvú noc predpredaja totižto Lukáš získal hneď Platinovú platňu, čo sa nepodarilo pri poslednom albume ani DMSke, ktorá získala po prvej noci Zlato.

Krátko po vydaní albumu navštívil Pil C Osťovú show v rádiu Europa 2 – Sunday Session a okrem spomínaného albumu spolu prebrali skutočne množstvo tém. Od doby, kedy Pil C pracoval ako predavač elektroniky, cez jeho prvý dropnutý song a album Hype až po súčasnosť. Padli aj názory na súčasný moderný rap, vyrastanie na prvej generácií rapu či hodnotenie mladého interpreta, ktorý poslal svoj track do redakcie.

Ak by si chcel podporiť Pil C-ho, urobiť tak môžeš kúpou jeho najnovšieho albumu 2086, starších kúskov VRHEKUT, alebo HYPE a takisto nájdeš na Ruka Hore aj množstvo merchu. Ak si však real shit stokár a nechce sa ti platiť, môžeš sa zapojiť do našej súťaže o tento albume, ktorú nájdeš v tomto videu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *