Black Friday na RUKAHORE už zajtra!

CD a Merch Tvojho obľúbeného interpreta si budeš môcť objednať od zajtra až do 01.12.2019 vo fajnovučkej zlave, aby ti ostalo aj na skerko. Black Friday totižto neminie ani RUKAHORE shop.

RUKAHORE BLACK FRIDAY
RUKAHORE BLACK FRIDAY

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

KRATOM.POTMEHOOD.SK


Black Friday sa pomaly, ale isto zapisuje aj do našej kultúry a tento rok neminie ani náš najrozsiahlejší hudobný eshop – rukahore. Síce je u nás tento pojem poňatý trošku inak ako v rodnej krajine – USA, no stále sa môžeš tešiť na fajnovučké zľavy.

Podstránka so zľavami je už nachystaná a ty tak môžeš vyčkávať pred časovačom jak besný pes, aby si to mohol friško objednávať. Ponuka je naozaj pestrá a od Bekima, cez Moma, Separa či Rytmusa sa dostaneš napríklad až ku dnes už neaktívnej Tine a mnohým ďalším. Všetky ponuky majú rovnomernú zľavnenú cenu 9,90 za balíček albumu + špeciálne black tričko.

Pancier CD + Tričko za 9,90 cez Black Friday na rukahore
Pancier CD + Tričko za 9,90€

Veľmi sa nám páči, že marketéri rukyhore myslia aj na real shit stokárov, a tak si môžeš konečne objednať ten fajnovučký Pancier, na ktorý si doteraz nemal lóve, dostaneš k nemu aj tričenko a ešte zostane aj brčko. Joooj no kupuj hned porád.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *