Chystá Roko album? Ďalší disk vonku – tentokrát na Strapa!

Roko sa odtrhol z reťaze! Po disku na Mega M a klubovke Na T na Vívá prichádza s ďalším diskom, tentokrát na Strapa! Roko – vSRABO DISK 2019 (STRAPO DISK)

ROKO STRAPO DISK
ROKO STRAPO DISK

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

KRATOM.POTMEHOOD.SK


King of the všetko, ROKO SUPERSTARS 2019 znovu útočí. Neprešiel ani len týždeň od disku na Mega eMa a máme tú ďalší násilný útočný RAP. Agresívne rapy sú známou Rokovou doménou, no treba podotknúť, že okrem hudobného umenia je majster aj v tom bojom. Pri tomto rozpoložení, v akom sa práve náš Maj Tajista nachádza, môžeme len dúfať, že sa zbytku scény reálne nič nestane a všetci prežijeme nadchádzajúce sviatky v zdravý.

Strapatý Strapo bude teraz ďalší na rade, a to len preto lebo som akurát teraz v takej nálade.

ROKO SUPERSTARS 2019

Okrem toho, že má Strapo falošný imidž a zo spánku ho pravidelne budí Roková tvár sa od nášho majstra dozvieme aj to, že bol u neho na obede Drake a svoju lásku Arianu Grande bude s radosťou palcovať. Myslím si, že ide o dosť jasný odkaz a zbytok scény by sa na to rovno malo vyjebať. Ozaj akože, aj ten nový album od chlapcov z píščhan, nemohli si vybrať lepší dátum?

Okrem samotnej skladby môže Strapa nehorázne dojebať aj prísny videoklip, v ktorom sa objavila superstars vo svojej prirodzenej polohe agresívneho fightera, neboli Maj Tajistu. Šucijebe, popravde ja som zostal dosť vyklepaný, tak mu tu radšej pochlebujem, aby sa nepustil aj do nás. 🙂

Ak by si nás chcel podporiť v ďalšej práci, môžeš tak urobiť nákupom na eshope rukahore cez náš link. Ty zaplatíš za svoj nákup rovnako, no nám tým pomôžeš. Díky móc.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *