Dávka flexu priamo z UK | ASIS: GUCCI x OVO x SUPREME

Ak ťa bavilo P45, zbystri pozornosť. Priamo z UK totižto prichádza ďalšia dávka flexu, tak sa pohodlne usaď a vychutnaj si novinku: ASIS: GUCCI x OVO x SUPREME [OFFICIAL LYRIC VIDEO]

ASIS: GUCCI x OVO x SUPREME [OFFICIAL LYRIC VIDEO]
ASIS: GUCCI x OVO x SUPREME [OFFICIAL LYRIC VIDEO]

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A BUĎ V OBRAZE

Facebook

Instagram

YouTube


Balí si handry – Gucci, Ovo aj Supreme a uteká na letisko. ASIS opisuje v novinke svoj rozlietaný život, o ktorom sa točí celý text. Debutový album má za sebou, tour sa pomaly, ale isto rozbieha a Daisynka už je len taký bonus, taká čerešnička na torte.

Život interpreta je sám o sebe dosť rýchly, nehovoriac o tom ak neustále cestuješ medzi dvoma krajinami. Cestovanie medzi UK a Slovenskom je určite náročné nie len časovo, ale aj psychicky a fyzicky. ASIS veľmi dobre vie, čo to obnáša, no napriek tomu medzi nás zavíta už 06.12.2019 do Hlohovského MBARU, kde spoločne odpálime nechutnú akciu. Pokiaľ o to nechceš prísť, kupuj lístky v predpredaji a vybavuj si mesačnú PNku.

Okrem flexu na chytľavom refréne sa v texte naskytuje aj otázka čo vlastne ASIS robí, keď ho nenájdeme na Finstate? Odpoveď sa však nedozvieš, pretože zostáva za rúškom tajomna. O hudobnú produkciu sa postaral Tower a animovaný vizuál pripravil kolega Matúš Matušák. Na ňom nájdeme kresleného ASISA so svojou ikonickou maskou a na pozadí môžeme vidieť spomínané značky, ktoré nechýbajú v jeho šatníku.

ASISA môžeš podporiť okrem návštevy koncertu aj kúpou albumu T-ERROR, ktorý nájdeš na rukahore. Okrem neho tam zoženieš a merch v podobe trička a masky. Nezabudni nakupovať cez náš link, čím nás bezplatne podporíš v ďalšej práci. Díky móc.