Klinec do rakve! Roko dissuje Mega eMa

Ani Moloch Vlavo, ani Fobia Kid, ani Pridenyyy. Nikto z nich nestačil. Skutočný rapový vrah je len jeden. ROKO DISK MEGA M 2019

roko disk mega m
ROKO DISK MEGA M

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Mega eMova kariéra bola skúšaná už mnohými prekážkami. Hmm, kde len začať… tak napríklad primitívnymi rečami, urážkami na úrovni 12 ročných druhákov, kopírovaním 1:1 od skladieb až po celé hudobné projekty či napríklad dissovaním umelého Kaliho 2 z mrtvej talentmánie, ktorému následne polechtal veniec zo sekundy na sekundu, a tak vzniklo kamoškovanie na základne chcenia veľmi odporne zarábať na hluchých poslucháčoch.

Nehovoriac o dissoch zo strany Molocha Vlavo, Torulu, Big Horsa, Fobiu Kida, Prideneho či kritizovanie od ďalších veľkých mien ako napríklad Vec, Delik a podobne. To všetko narušilo plány stať sa Selickým Fifty Centom. To však ešte nevedel, že ten najväčší klinec do rakvy sa iba chystá a varí v labáku skutočného rapového génia. Dámy a páni, ROKO DISK MEGA M 2019.

Geniálne bary ako: ,,mega mega mega, som Attila Vegha,” hovoria za všetko. Každý vie, že Roko je tu jediný mág, a poštvať si ho proti sebe sa veru neopláca. Pozor, ale napriek tomu, že je Roko v prvom rade legendárne meme, treba podotknúť, že okrem srandy sa aj reálne zlepšil. Stačí si vypočuť jeho staršie kúsky a musím povedať, že sa to už začína reálne podobať hudbe. Bez srandy.

Okrem nadupaného tracku si môžeš vychutnať aj nádherný kinematografický zážitok v podobe vysokokvalitného videoklipu. Réžia je podľa dostupných informácií v podaní Quentina Tarantina. Čo ja viem dopiči, proste je to šupa tak si užívaj.

Pokiaľ by si nás chcel podporiť v našej práci, môžeš tak urobiť nákupom na eshope rukahore.sk cez náš odkaz. Ty zaplatíš rovnako, no nám to pomôže. Díky móc.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

One thought on “Klinec do rakve! Roko dissuje Mega eMa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *