Nevyliečia ho už drogy ani k*rvy | Yzomandias – Necejtim Nic

Yzo už necíti nič. Nevyliečia ho kurvy, drogy ani chlast. Čo chystá ďalej? Yzomandias – Necejtim Nic [prod. Dokkeytino] OFF VD

Yzomandias - Necejtim Nic [prod. Dokkeytino] OFF VD
Yzomandias – Necejtim Nic [prod. Dokkeytino] OFF VD

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Pred pár dňami zmizlo z Yzovho instagramu úplne všetko. Všetky príspevky aj výbery stories vymazal a zostal iba popis s booking a biznis mailom. Jakub je jeden z interpretov, ktorý už za svoju kariéru vystriedali niekoľko pseudonymov či štýlov tvorby. Od DJa Logica cez Logica vo Fuerze Arme až po Yzomandiasa a Milion+ vyšlo neskutočné množstvo dnes už kultovej muziky. Dočkáme sa novej etapy Jakuba Vlčka?

Pred včerom vyšiel prvý príspevok/track ,,nového Yza” s názvom NECEJTIM NIC. Odkaz je jasný. Dobrá duše, srdce ze zlata, no na ňom ľad. Jakub už necíti nič a nevylieči ho alkohol, drogy ani kurvy. Hudbu mu navaril mladý Dokkeytino a o vizuál sa postaral ako vždy Andreas Gold.

Čo bude ďalej s Yzom? To zatiaľ netušíme. Jedno je však isté, po tracku NECEJTIM NIC môžeme očakávať ďalšiu novinku už nedeľu 24.11.2019. Tú Jakub ohlásil na instagrame postom Dannyho McBirde AKA Kenny Powers-a, ktorý mu komentoval napríklad aj Strapo.

View this post on Instagram

Just wait for it… 24.11.2019

A post shared by Yzomandias (@yzomandias) on

Môžeme teda len hádať čo bude nasledovať. Zatiaľ však môžeš Yza podporiť nákupom množstva predošlých projektov, albumov a merchu na eshope rukahore.sk. Nezabudni, že pokiaľ tam nakúpiš cez náš link, zároveň nás podporíš v ďalšej práci. Díky móc, ahoj.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *