Highway to Hell trochu inak | CAME feat CHACHARSKI & PRETORIAN

Keď sa povie ,,Highway to Hell” myslím, že každý veľmi dobre vie o čom je reč. Chacharski a Pretorian však poňali diaľnicu do pekla spolu s nemeckým kolegom trošku inak. CAME feat CHACHARSKI & PRETORIAN – Highway to Hell

CAME feat. CHACHARSKI & PRETORIAN - Highway to Hell (Prod. RAJONEMUSIC) (Offizielles HD Video)
CAME feat CHACHARSKI & PRETORIAN – Highway to Hell (Prod. RAJONEMUSIC) (Offizielles HD Video)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

KRATOM.POTMEHOOD.SK


Chuligánsky rap naberá na obrátkach už aj v našich končinách a živým dôkazom je ostravská dvojica Chacharski & Petorian. Ich posledná kolaborácia s príznačným názvom CHULIGANI Z BAZALU má do dnešného dňa už vyše 2,3 milióna zhliadnutí, čo je na tento žáner extrémny úspech a v podstate sú to vyššie čísla, ako majú mnohí Áčkový interpreti v mainstreamovom rape.

Tentokrát si ich na feat pozval nemecký interpret CAME z labelu Untergrund TV. Na skladbe teda nájdeme dvoch českých a jedného nemeckého interpreta. CAME-ovej slohe bohužiaľ nerozumiem, nakoľko zostala moja nemčina niekde na úrovni pár nadávok a čísiel do 10. Zo samotnej atmosféry tracku však môžeme pochopiť o čom asi môže byť jeho text.

Chacharski nezostal svojmu menu nič dĺžny a opäť ide o reprezent Slezska a predovšetkým Ostravy. V pekle ho už čakajú, no nemá dôvod sa báť. Má tam svojich a na vstupe ho už čaká welcome drink. Pretorian ďakuje za to, ako ho vychovali rodičia, no jedným dychom dodáva, že sa to pravé naučil až na ulici.

Skladbu sprevádza aj videoklip, na ktorom nechýbajú samotný interpreti, fightery či zábery z chuligánskych akcií. Vo svojom prirodzenom prostredí sa predviedol aj Pretorian, ktorého môžeme vidieť pri tréningu v jeho Gyme. Videoklip spracoval nemecký videomaker Klimo. O hudbu sa postaral Rajonemusic.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *