Stále uniká svedomiu | Pastor – Hurikán

Na slobodu potrebuješ peniaze, pokiaľ chceš byť však skutočne slobodný, brigáda ti stačiť nebude. Pastor – Hurikán (OFFICIAL VIDEO)

Pastor - Hurikán (OFFICIAL VIDEO)
Pastor – Hurikán (OFFICIAL VIDEO)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Ďalší videoklip z čerstvého sólo albumu člena AK – Pastora je vonku. Skladba s názvom Hurikán pristála na YouTube AK včerajším dňom a na dva a pol minútovej náloži nájdeš Pastorov reprezent, v ktorom ti predstaví svoj lifestyle. Práve ten má samotný názov tracku reprezentovať. Jeho život totižto, ako sám vraví, vyzerá ako hurikán.

Album PASTOR – TRAPSPORT bol predstavený len nedávno a v predpredaji ho môžeš zohnať na našom najznámejšom hudobnom eshope rukahore.sk a to hneď vo dvoch verziách. Tou prvou je basic album s 10 trackmi. V druhej verzií, ktorá je označená ako Deluxe Box, nájdeš takisto album s 10 trackmi avšak ako bonus dostaneš ešte 2 tracky navyše. Ďalej nájdeš v Deluxe Boxe aj náhrdelník a Pastorovu žltú kuklu.

Letí ako hurikán, zmetie všetky prekážky ako hurikán, kluby idú bomby ako hurikán a jeho show nakoniec spáli mike. To všetko tvrdí Pastor na novej skladbe, ktorú mu odprodukoval RajOne Music a spracoval ďalší člen AK – DJ Bussy.

Skladbu sprevádza videoklip z produkcie Michala Kunesa Kováča. Ten je točený prevažne so širokouhlým objektívom a takisto prevládajú scény z podhľadu. Nechýba na ňom ani Pastorova platina za track Crime Story.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *