Lekcia španielčiny od Teslu | TKX – Hijo De Puta (beat Haarp)

Dĺžiš Teslovi peniaze? Zhorí ti auto, asi budeš potrebovať nové. Daj si malinkú lekciu od Teslu, ktorá sa ti raz môže hodiť. TKX – Hijo De Puta (beat Haarp/official video)

TKX - Hijo De Puta (beat Haarp/official video)
TKX – Hijo De Puta (beat Haarp/official video)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Lekcia pouličnej španielčiny sa ti raz môže kľudne zísť. Ako sám Tesla hovorí, keď si od teba v hoode budú pýtať “pasta”, určite nechcú aby si im uvaril cestovinky…

HIJO DE PUTA – španielsky pouličný výraz pre: hajzel, sviňa, sedliak, vyjebanec, skurvysyn, kokot. Často používaný v pozitívnom ako aj negatívnom slova zmysle.

Tesla si pre nás v čerstvej novinke prichystal exotický reprezent, v ktorom odkazuje, že o sebe nepotrebuje tvrdiť, že je real. Skutočná pravda o samých sebe býva často krutá, o TKX crew však počúvame jedine, že sú skutoční.

Videoklip, v ktorom klasicky nechýbajú nádherné TKX girls nájdeš hlavnú postavu, Teslu, vo svojom prirodzenom prostredí, teda v pozícií šéfa. Obklopujú ho spomínané dievčatá, ktoré si skracujú čas hraním sa s hlavňami zbraní. Teslovu prítomnosť si zjavne užívajú, akurát účtovníčka s ním už stráca nervy.

O klip sa postaral Juraj Toth, ktorého prácu môžeme poznať napríklad aj z Naked Bananas videí. Beat vyprodukoval opäť HAARP, ktorý už tradične navaril Teslovi úžasný podklad priamo na mieru.

Pokiaľ chceš TKX podporiť, urobiť tak môžeš kúpou albumu ZVENSS. Ten nájdeš na eshope RUKAHORE a pokiaľ tam nakúpiš cez náš odkaz, zároveň bezplatne podporíš aj nás. Ďakujeme za podporu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *