L.U.G.E.R. a MOLOCH ako smetiari | HORNÝCH 10 000 (ODTOK)

L.U.G.E.R. je definitívne späť a na čerstvom albume nemôžu chýbať ani sociálne témy. Kto iný by sa toho chopil, ak nie táto dvojica?! Luger feat Moloch Vlavo – Horných 10 000 (ODTOK)

L.u.g.e.r. feat. Moloch Vlavo - Horných 10 000 (ODTOK)
Luger feat Moloch Vlavo – Horných 10 000 (ODTOK)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Moderná doba spôsobuje okrem značnej degenerácie aj fakt, že je dnes už každý rapper, influencer a instagramový model. To, že odborníci na remeslá pomaly vymierajú nie je žiadny tajomstvom a ide o krutý fakt, na ktorý sa vo svojej novinke pozreli L.U.G.E.R. spolu s Molochom Vlavo.

Kto vykrtkuje tvojej žene odtok, ak nie Moloch? Téma tracku sa dotýka faktu, že sú pre horných 10 000 robotníci nuly. V skutočnosti však robotník prežije bez svojho obľúbeného speváka, spevák bez neho však len ťažko.

Pozor, na druhú stranu treba aj poznamenať, že pokým je v jednom remesle dobrých tisícky ľudí, každý spevák či športovec je jeden jediný. Preto sa im dostáva takej pozornosti a s pozornosťou prichádza aj finančné ohodnotenie. To však neznamená, že sa môžu k robotníkom správať povýšenecky, aby bolo jasno.

Agresívne flowy perfektne pasujú k danej téme a ťažkému beatu od Pália. Nám tak neostáva nič iné, len sa zamyslieť. Slovensko totižto čaká veľmi nepekná budúcnosť, ak bude klesajúci trend naďalej pokračovať.

Skladbu sprevádza aj tematický videoklip, o ktorý sa postaral Adrián Kutný. Na ňom môžeme vidieť postavu charakterizujúcu povýšeneckého občana z horných 10 000 a samotných interpretov odetých do pracovných úborov. Finálny zvuk spracoval Matej Straka.

Pokiaľ by si chcel interpretov podporiť, môžeš tak urobiť nákupom na rukahore.sk. Od L.U.G.E.R.A. tam aktuálne nič nenájdeš, no možno tam už čoskoro pristane album Kráľovstvo krivých zrkadiel. Od Molocha si môžeš vybrať z bohatého merchu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *