Livestream a predpredaj albumu: Marpo & TroubleGang – DVA

Rapper, drummer, fighter… Marpa vám určite predstavovať nemusím, no poďme si predstaviť jeho druhý album, ktorý navaril spoločne so svojím TG tímom. Marpo & TroubleGang – DVA.

Marpo & TroubleGang - DVA
Marpo & TroubleGang – DVA

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


TroubleGang nebo nic! Heslo, ktoré už určite všetci dobre poznáte. Marpo so svojou kapelou chystá už druhý spoločný album, ktorý vychádza 29.11.2019, no predpredaj spúšťa už dnes – 14.11.2019 a to vo veľkom štýle – livestreamom na YouTube.

Marpo má za sebou kopec úspešných projektov či už ako sólo rapper, bubeník v kapele či po novom frontman vlastnej skupiny, s ktorou chystá už druhý album. Ak by si ho chcel podporiť aj kúpou starších projektov, urobiť tak môžeš na eshope rukahore.sk.

Na čerstvom albume, ktorého predpredaj sa spúšťa dnes, nájdeš 12 trackov, na ktorých sa objavia okrem Marpa aj IronKap a Wohnout. Marpo okrem iného nahral aj všetky bicie a máme sa rozhodne na čo tešiť!

Album DVA sa má, ako oznámil Marpo na instagrame, niesť v duchu viacero žánrov. Spojili niekoľko hudieb a opäť pôjde o poriadnu dávku originality, ktorá má rozvíriť vody ,,nudného českého hudobného podhubí.”

Livestream, ktorý začína 17:00 môžeš sledovať na Marpovom YouTube kanále. Okrem spustenia predpredaja sa dočkáš aj menšieho QnA, a tak sa môžeš dozvedieť to, čo ťa tak strašne trápi a ťaží na srdénku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *