Dawe White chce viac | NEHOVORÍM TI AMO

Dawe-a White-a už určite poznáš a pokiaľ nie, zbystri pozornosť. Mladý Bratislavčan pôvodom z Izraela totižto púšťa von daľšiu bombu. DAWE WHITE – NEHOVORÍM TI AMO (prod. ELMURDO)

DAWE WHITE - NEHOVORÍM TI AMO (prod. ELMURDO)
DAWE WHITE – NEHOVORÍM TI AMO (prod. ELMURDO)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Popravde, osobne som sa bál, že pôjde podľa názvu o ďalšiu zaláskovanú latino srandu, s ktorými sa na našej scéne roztrhlo vrece a skutočne nejde o môj šálok kávy (rozumej neznášam rádiové sračky). Dawe však opäť milo prekvapil kvalitným textom, soundom aj klipom!

Veci sa menia každým dňom a väčšina z nás, vrátane Davida, sa nachádza vo veku, kedy sa menia extrémne rýchlym spôsobom. Niekedy ani nestíhame sledovať čo všetko sa v našom živote deje, no nikto z nás nechce upadnúť do stereotypu. Dawe je tomu živým príklad a chce viac, preto naďalej maká na svojom sne, čoho dôkazom je aj táto novinka.

Ku skladbe opäť vydáva aj kvalitný videoklip, o ktorý sa postaral Juraj.es. Na ňom sa striedajú viaceré scény a môžeme na ňom zachytiť menší príbeh, aj keď sa v ňom nájdu takisto prestrihy na tanečníkov/čky. Hudbu navaril beatmaker, ktorý si hovorí ELMURDO a ako samotný pseudonym napovedá, ide o rytmickú hudbu, ktorú ja síce osobne nemusím, ale o to tu vôbec nejde a Davidovi tento štýl sedí.

Dawe-a zatiaľ na rukahore síce nenájdeš, no pokiaľ máš rád kvalitnú hudbu, určite tam nájdeš kopec iných muzičiek, čo ti môžu vyhrávať do aleluja. Ak sa ti páči naša práca, môžeš tam nakúpiť cez náš odkaz čím nás zároveň bezplatne podporíš. Díky móc.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *