Nič nie je navždy | SETWO KOĽKOKRÁT?!

Setwo ťa na jeho druhej skladbe pozýva do svojho sveta hudby. Pamätaj, že nič nie je navždy. SETWO – KOĽKOKRÁT?! (OFFICIAL VIDEO)

SETWO - KOĽKOKRÁT?! (OFFICIAL VIDEO)
SETWO – KOĽKOKRÁT?! (OFFICIAL VIDEO)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

KRATOM.POTMEHOOD.SK


Mladý talent z Bratislavy dáva von druhú skladbu, na ktorej sa opäť drží hlbšej témy a nejde o žiadnu klubovú hajpovačku. Mal si niekedy pocit, že už tvoja cesta nikam nevedie? Pamätaj, že nič netrvá navždy a všetko sa ukáže postupom času.

Setwo nám na jeho skladbe poodhalí svoj príbeh, v ktorom taktiež zažíval časy, ktoré neboli príliš slávne. Na tracku KOĽKOKRÁT sa pýta sám seba nad čím všetkým sa už natrápil. Vždy však zachoval chladnú hlavu a aj keď to nebolo ľahké, veril že sa cez to prenesie.

Setwov druhý track, ako aj ten prvý, sprevádza tematický videoklip, ktorý dotvára atmosféru celej skladby. O ten sa postaralo PR Production. Strieda sa ňom niekoľko scén, ktoré dotvárajú viaceré efekty a ide o vskutku vydarený vizuál. Beat zhotovil D-Low Beats a finálny zvuk následne spracoval DJ MikroMan.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Život neustále plynie, vieš kam smeruješ? SETWO – Rieka feat FANATIK

Setwa zatiaľ na rukahore nenájdeš, no pokiaľ nás chceš podporiť, môžeš tam cez náš odkaz nakúpiť kopec inej kvalitnej hudby či merchu. Ďakujeme za podporu!

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *