Extrém! Poznáme víťaza zápasu storočia | Attila Végh vs Karlos Terminátor Vémola

Zápas storočia je za nami a favorit ,,nedoručil” čo sľuboval. Attila Végh vs Karlos Terminátor Vémola.

Attila Végh vs Karlos Terminátor Vémola
Attila Végh vs Karlos Terminátor Vémola (zdroj: Instagram @veghattila)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Zápas storočia, najväčšia udalosť medzi bojovými športami aká sa vôbec mohla udiať v našich končinách je za nami. Oba borci dali do prípravy všetko. Všetci v tom mali jasno, všetci favorizovali českého Terminátora a výsledok je neskutočný extrém!

Kurzy boli jednoznačne v prospech českého bojovníka, no po včerajšej tlačovke a staredownu začali pochybnosti o vopred predpokladanom vývoji. Attila totižto ukázal neskutočnú silu a dravosť a ľudia vrátane stávkových kancelárií vycítili jeho pripravenosť. Ozaj, a ešte aj vrátane Karlosa Vémolu. Kurzy sa zmenili v priebehu dnešného dňa zo 4,04 na 3,31 pre Attilu a z 1,20 na 1,39 pre Karlosa Vémolu.

PRÍDI ZA ZABAVIŤ 06.12.2019 DO MBARU V HLOHOVCI!

Už na nástupe Karlosa, ktorý vstúpil do oktagonu ako prvý, sme si mohli všimnúť menšiu odvahu a sebadôveru ako pri jeho predošlých zápasoch, resp. 11tich výhrach za sebou. Naopak Attila si svoj nástup extrémne užíval a bol natoľko sústredený, že si ani nevšímal fanúšikov, ktorí mu podávali ruky a len priamočiaro mieril za svojou výhrou. Pri nástupe ho sprevádzal aj Rytmus, ktorý nezabudol na reklamné tričko s novým albumom Kontrafaktu. Na ten sa môžeme tešiť už tento december.

Attila Végh doslova vypal Karlosa Vémolu v prvom kole na KO po silnej pravej, ktorú namieril priamo na bradu. Zápas storočia je za nami, Attila je pripravený na ďalšie výzvy, odkazuje, že kariéru ešte nekončí a máme sa na čo tešiť! Karlos Vémola bol pravdepodobne natoľko sklamaný, že sa ani po zápase k ničomu nevyjadril.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *