Stretneme sa v pekle | PIL C – VŠETKO, ČO MA TRÁPI (ft. ANNET X)

Po tomto tracku ma maximálne trápi to, že je album ešte len na ceste. Silné riadky sprevádzané kvalitným soundom ťa donútia sa nad sebou zamyslieť.

PIL C - VŠETKO, ČO MA TRÁPI (ft. ANNET X)
Design by: @jakub.otcenas
PIL C – VŠETKO, ČO MA TRÁPI (ft. ANNET X)
Design by: @jakub.otcenas

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Pil C nám už v minulosti avizoval, že sa talentovanú Annet X snaží zapojiť aj do iných hudobných projektov než len svojou slokou v remixe na jej chytľavú skladbu – MON ANI. Slovo dalo slovo a ďalší spoločný track je tu! Prekvapivo je reč o zároveň druhom zverejnenom songu z albumu 2086 – VŠETKO ČO MA TRÁPI. Nebudem ti klamať, ale po jeho vypočutí ma trápi jedine to, že tu ešte nemám album.

PODPOR PIL C-HO KÚPOU ALBUMU – 2086

COVER albumu PIL C - 2086
COVER albumu PIL C – 2086

Text je aj ako v prípade singlu RBMK plný knižných referencií, zaujímavých metafor a výstižných prirovnaní. A to v oboch prípadoch. Okrem narážok na sociálne nedostatky a s nimi úzko spojený štát, sa Pil C snaží milovať. Nie len on, ale aj jeho hudba dospela. Dospela do štádia, kedy cíti potrebu, tu po sebe zanechať viac než len slová.

Myslíme si, že čo máme, vydrží nám navždy,
a toľko píšem o svojom živote, že mi to už pripadá,
že môžem streamovať ho na Twitch.
Fakt spíš, či máš v pi?
Tvoje telo poznám naspamäť jak po tme poznám náš byt.

PIL C (@pil_c)
PIL C – VŠETKO, ČO MA TRÁPI (ft. ANNET X)

Vizuál pozostáva z dynamického coveru albumu. Ten k životu priviedol Oliver Turčan a aj vďaka jeho dielu celok dôstojne obhajuje jeden zo žhavích kandidátov na album roka. Ten si môžeš ešte mimochodom stále pred-objednať aj s podpisom a to konkrétne cez slovenský e-shop rukahore.sk alebo priamo cez náš link. Zľavu síce nedostaneš, ale podporíš náš tím. Dopredu ti ďakujeme.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Pil C spúšťa predpredaj albumu 2086

Hudbu si vzal do merku Special Beatz, ktorý vypracoval podmaz na mieru. Majitelia kvalitného audia ocenia aj enormne prepracovaný mix a master z dielne Mareka Šurína, čiže poloboha hudobnej postprodukcie na našej scéne. Bravo!

One thought on “Stretneme sa v pekle | PIL C – VŠETKO, ČO MA TRÁPI (ft. ANNET X)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *