Havanu nalej | Konex & Kamil Hoffmann – HAVANA (OFF VD)

Ďalší videoklip z albumu CORRETTO je vonku. Nalej havanu a sleduj potoky chlastu. Konex & Kamil Hoffmann – HAVANA (OFF VD)

Konex & Kamil Hoffmann - HAVANA (OFF VD)
Konex & Kamil Hoffmann – HAVANA (OFF VD)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Víkendy v práci a afterky to sú nadčasy. Čo viac si priať? Tento lifestyle si okrem iných užíva aj kolaborácia Konex & Kamil Hoffman, ktorá má za sebou úspešný album CORRETTO a na YouTube práve pristál ďalší videoklip z tohto skvostu menom HAVANA.

Nalej, zapi, zober ďalší, tisíc cíg milión fľaší.

Kamil

Album CORRETTO nájdeš na našom najznámejšom hudobnom eshope rukahore.sk, kde zoženieš okrem tohto CD aj milión ďalších albumov a merchu kolegov z labelu Milion+.

KUPUJ ALBUM CORRETTO

Na skladbe HAVANA nehľadaj žiadne posolstvo, čo by ti zmenilo život. Teda, ak zrovna nejsi abstinujúci alkoholik a nepôjdeš sa po tomto tracku ihneď najebať, no to je tak všetko. Je to však výborný track do klubov, ktorý bude pri refréne extrémne kopať na každom koncerte.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Víc peněz, víc problémů | Nik Tendo – Bílá & Černá [prod. Alo431] OFF VD

Videoklip vypracoval Vjetvan a neviem čo by som povedal. Asi len toľko, že sódičku tam asi nečakaj. Potoky chlastu, blunty a ozaj, ešte tam je aj plyšová Koala. Celkový zvuk spracoval na záver D. Kop tak si ten sk*rvene dobrý album láskavo kúp a užívaj. Ahoj.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *