SUPER NOVÝ SOUND! | VOODOO808 – NOVEJ BANK (PROD. VOODOO808)

Pri tom ako ti jeden z lídrov novej školy – Voodoo808 prináša “super nový sound” stojí za ním celý jeho gang. O tom, že to ambiciózny beatmaker nemá v dnešnej dobe ľahké, svedčí aj jeho úprimná výpoveď. Ak si rapper a náhodou sa v nej nájdeš, tak by si mal nad sebou zamyslieť. / VOODOO808 – NOVEJ BANK (PROD. VOODOO808)

VOODOO808 – NOVEJ BANK (PROD. VOODOO808)
Video by: VOODOO808

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A BUĎ V OBRAZE

Facebook

Instagram

YouTube


Zatiaľ čo mnohí interpreti zvyknú stáť aj roky na tom istom mieste, rapper lomeno beatmaker Voodoo808 denne šľape na 100%! Od rána do rána tvorí hudbu a už dáky ten piatok zásobu scénu len kvalitnými beatmi. Jeho talentu si už všimol ledakto a tak sa nie je čomu čudovať, že sa chalan rozhodol aj pre rap. Žiadna póza, len úprimné riadky. Veď čítaj ďalej!

PODPOR VOODOO808 KÚPOU JEHO DIGITÁLNEHO ALBUMU – TECHNO808

COVER digitálneho albumu VOODOO808 – TECHNO808

Text plný úprimných barov polemizuje predovšetkým o rapperoch, ktorí nie sú schopní zaplatiť za beat. To by však ani tak nevadilo, teda v moment, keby si chalani nesrali do úst. Ich hudba je plná dolárov, korún a eúr, ale tie sa rázom stratia ak príde čas na vyplatenie produkcie. Smutné, za to však pravdivé.

Jeden zmrd mi zapomněl zaplatit lóve,
neplatíš za beaty, nebudem je dělat,
rappoval si vo tom, že máš hodně peněz,
asi ti je vzali, nosíš stejní hadry.

VOODOO808 (@voodoobeats808)
VOODOO808 – NOVEJ BANK (PROD. VOODOO808)

Voodoo sa v texte ďalej venuje svojmu vzťahu k hudbe. Tú berie ako hobby, ale zároveň jej obetuje všetok svoj čas. Okrem neho do nej vráža aj nemalé peniaze. Potrpí si na dobrý (najlepší) sound. Drahé slúchadlá sú tak len jednou z mnohých položiek v jeho producentskom sete. Ako aj dnešný beat, tak aj jeho prednes musí byť top, lebo len vtedy sa Voodoo cíti ako pravý interpret. A presne tak to má byť!

O tom, že je chalan jednoducho multi-talent svedčí aj samotný vizuál. Ten je ako inak než tvorení ním a inak tomu nie je ani s videom (chápeme sa nie? cover na stream služby – vizuál + video ako video). Len tak ďalej bro! Zaslúžené miesto na našej scéne! Drina zvykne prevážiť talent, a ak máš ako aj v tomto prípade oboje, nie je nič lepšie, ako to hrotiť kým to nedropne štadión!

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Zhorí každý klub, Puerto, Rotwajler aj Franto | VOODOO808 – HOŘÍ HOŘÍ (FT. PRIDENYYY) PROD. VOODOO808

Ak máš záujem podporiť kvalitnú hudbu, môžeš tak učiniť nákupom hudobných CD´s a MERCHU na internetovom obchode rukahore.sk. V prípade, ak chceš zároveň tvojim budúcim nákupom prispieť na dobrú vec – rozvoj nášho magazínu, neváhaj a použi náš link. Dopredu ti ďakujeme!

RUKAHORE_SHOP_BANNER

One thought on “SUPER NOVÝ SOUND! | VOODOO808 – NOVEJ BANK (PROD. VOODOO808)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *