Čo stvorilo vychádzajúcu hviezdu? | ERIK TRESOR – TY A JA (OFFICIAL VIDEO) prod. soSpecial Beats

Život sa vie meniť zo dňa na deň a niekedy ani nestíhame sledovať čo všetko sa deje. ERIK TRESOR – TY A JA (OFFICIAL VIDEO) prod. soSpecial Beats

ERIK TRESOR - TY A JA (OFFICIAL VIDEO) prod. soSpecial Beats
ERIK TRESOR – TY A JA (OFFICIAL VIDEO) prod. soSpecial Beats

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Život sa neustále mení a čas beží rýchlo. Znie to ako klišé, no ani sa nenazdáš a uvedomíš si, že máš skoro polovicu života za sebou. Niekdy plynie život tak rýchlo, že ani nestíhaš pozorovať čo všetko sa okolo teba deje. Erik Tresor sa na chvíľu zastavil, obzrel sa späť a zaspomínal v texte na všetko čo ho stvorilo.

Chlapci dneska začíname, tik tak a sme vo finále.

Erik Tresor

Časy bez otca, oddaná matka či brat, ktorý je naozaj bratom. To všetko stvorilo Erika Tresora, ktorý zažíva v dnešných dňoch obrovský hype. Ten je za mňa určite zaslúžený. Dôležité je však zostať so svojimi, ktorí tu boli na začiatku.

Na tracku sa vyspovedal zo svojich začiatkov, no text sa dotýka aj budúcnosti. Rady aby si si našiel priateľku a usadil snáď zažil asi každý jeden človek, ktorý sa snaží vyjsť z davu a byť iný, či už v podnikaní, umení, alebo športe. Klasika, nájdi si prácu, ženu a sprav decko. Erik má však v hlave niečo iné. Jediné čo vidí je sláva a lepší život pre seba a svojich.

Videoklip pripravil Erikovi Patrik Pavlis. Ten pozostáva z rôznych scén ako spomínanie pri rodinnom albume, streetové zábery z ulíc mesta, ale aj zábery z nedávnych koncertov. Nostalgickú atmosféru tvorí aj samotný beat, ktorý navaril soSpecial Beats (nie špecial z CBG).

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Presne tento štýl tu chýbal! | ERIK TRESOR – AMIGO (OFFICIAL VIDEO) prod. Nis Beatz

Erika zatiaľ na rukahore nenájdeš, no pokiaľ nás chceš podporiť, môžeš tam nakúpiť cez náš odkaz. Ďakujeme za podporu.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

One thought on “Čo stvorilo vychádzajúcu hviezdu? | ERIK TRESOR – TY A JA (OFFICIAL VIDEO) prod. soSpecial Beats

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *