Vychilluj sa v krajine zázrakov | T.R.G. & JOZEF KUKY – FLY

Ak sa chceš vychillovať, zabaviť sa a zabudnúť na problémy, máme tu niečo pre teba. T.R.G. & JOZEF KUKY – FLY (prod. SALY)

T.R.G. & JOZEF KUKY - FLY (prod. SALY)
T.R.G. & JOZEF KUKY – FLY (prod. SALY)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


O Dirty Gangu si sa už mohol dopočuť, keď sme sa nedávno pozreli na novinku od Norkiho – Ready. Včera nás čerstvou skladbou potešil aj druhý člen Dirty Gangu – T.R.G., ktorý sa predstavil na veselom tracku spolu so spevákom Jozefom Kukym.

Ak máš už dosť každodenných povinností a súhlasíš, že hudba je okrem vážnych tém, politických, sociálnych a iných problémoch z času na čas aj o zábave, vychillovaní sa a užívaní života, si tu správne. Presne o tom je totižto novinka FLY od dvojice T.R.G. a Jozef Kuky. Práve ten dodal skladbe po rapových slohách na refréne svieži vibe, ktorý ťa určite rozhýbe a hlavne v letných mesiacoch dodá tú správnu atmosféru.

Hudobný podklad navaril dvorný beatmaker Dirty Gangu – Saly a jeho beat nesie na veselej atmosfére určite svoj podiel. Jeho kopáky ti totižto okamžite rozkývu hlavu a ďalej to už poznáš.

O videoklip sa postaralo opäť Lexis Production. Ten sa odohráva prevažne v ateliérových priestoroch, v ktorých môžeme vidieť samotných interpretov a slečnu, ktorá klip celkom príjemne osviežila. Nechýbajú však ani scénky z terénu a objavilo sa aj zopár záber z dronu.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Je pripravený brániť Hood | Norki – Ready

Ak máš rád kvalitnú hudbu, určite ju nezabudni podporiť na eshope rukahore.sk. Dirty Gang tam síce zatiaľ nezoženieš, no určite tam nájdeš kopec iného. Ak nás chceš podporiť, použi na nákup náš odkaz. Ďakujeme za podporu.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

One thought on “Vychilluj sa v krajine zázrakov | T.R.G. & JOZEF KUKY – FLY

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *