Víc peněz, víc problémů | Nik Tendo – Bílá & Černá [prod. Alo431] OFF VD

Peniaze nie sú všetko, alebo sú? Tak ako aj tento song majú svoje mínusy a plusy. Poďme sa na ne pozrieť bližšie! / Nik Tendo – Bílá & Černá [prod. Alo431] OFF VD

Nik Tendo - Bílá & Černá [prod. Alo431] OFF VD
Video by: Andreas Gold
Nik Tendo – Bílá & Černá [prod. Alo431] OFF VD
Video by: Andreas Gold

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Nik Tendova FATAMORGANA je už od piatku dostupná na všetkých streamovacích službách a svoje čarom nám pomaly ale isto prezrádza už aj prostredníctvom platformy YouTube. Práve na nej vyšiel čerstvý klip k skladbe Bílá a Černá.

PODPOR NIK TENDA KÚPOU ALBUMU – FATAMORGANA

COVER albumu NIK TENDO - FATAMORGANA
COVER albumu NIK TENDO – FATAMORGANA

Neneguje sa len názov songu. Inak tomu nie je ani vo väčšine texte. Ten je ako inak než o peniazoch. Label Milión+ nám ich vie jednoducho povedané “pripraviť na všetky spôsoby.” Téma však na rozdiel od jedla chutí vždy inak. Peniaze dnes symbolizujú spotrebný materiál. Niečo čo už je Nikovi ukradnuté. Bodaj by nebolo, keď už ich nemá kam schovať. Plné vrecká, plný účet, zlato, šperky, drahé oblečenie.. Je mu to však fuk. Záleží mu iba na tebe. Teda ak máš postavu ako Playboy. On sám sa dokonca jednému z nich prirovnáva. Sníva sa vo veľkom. A čo je väčšie než prerásť svet? Hm?

Bílá černá dresscode,
cap na hlavě, na krku mám chain,
grillz nosím tak často, zuby mě bolej,
v kapse pár tisíc, na účtě mám trochu víc?
říkal jsem že bude líp, myslel jsem tím bude hůř,
víc peněz, víc problémů.

NIK TENDO (@goldcigo)
Nik Tendo – Bílá & Černá [prod. Alo431] OFF VD

Videoklip si ako aj väčšinu grafiky albumu zobral na starosti Andreas Gold. V honosnom klipe nechýba ani hlavný akter – Nik Tendo. Okrem neho v ňom nájdeš drahé handry, Yzomandiasa a fúru efektov!

O hudbu a aj úvodné slovo sa postaral mladý Alo431. Myslím si, že tému tracku poňal na výbornú a z jeho strany ide o zaslúžene miesto na albume. Rovnako silný je aj mix a master od D.Kopa, ktorému miestami asistoval producent Decky. Skvelá práca!

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
FATAMORGANA sa blíži! Nik Tendov album vychádza už 1.11.2019

FATAMORGANU zoženieš aj na internetovom obchode rukuhore.sk, kde sa okrem iného nachádzajú aj Nikove staršie hudobné projekty. Nájsť ich môžeš napríklad aj cez náš link, kedy ich kúpou podporíš aj tento web. Dopredu ti ďakujeme.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

One thought on “Víc peněz, víc problémů | Nik Tendo – Bílá & Černá [prod. Alo431] OFF VD

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *