Throwback k Halloweenu | L.I.N.K.A. – Posadnutí

Kolaborácia spisovateľa, autora horrorových kníh, s rappermi môže viesť len k jednému. Halloweenský špeciál v podaní L.I.N.K.Y. aka horrový klip ku skladbe L.I.N.K.A. – Posadnutí

L.I.N.K.A.- Posadnutí
L.I.N.K.A.- Posadnutí

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Nutno podotknúť, že ide pravdepodobne o jedinečný projekt svojho druhu na Slovensku. Horrorcore rap na Slovensku nemá takmer žiadnu tradíciu a tejto sfére šéfuje susedné Česko na čele s Řezníkom, Desadom a spol. L.I.N.K.A. si však Halloweenský špeciál nenechala ujsť.

V texte nájdeme príbeh posadnutých psychopatov, ktorí sa zjavne dokonale vyžívajú v mučení a podobných šmakocinkách. Rezanie, solenie rán, no juj. Každý si určite príde na svoje.

Najväčšou pridanou hodnotu je však spomínaný horrorový videoklip. Tu prichádza na rad jedinečné collabo a to síce scenár napísaný spisovateľom horrorových kníh. Konkrétne ide o autora Mark E. Pocha, ktorý má na svojom konte diela ako: Krajina Kanibalov, Na dušičky zomrieš a iné.

V klipe nájdeme príbeh ženy, ktorá skončila v putách hlavných hrdinov – posadnutých. Atmosféru klipu perfektne dotvárajú detailné zábery a maličkosti ako had, ktoré spravili naozaj veľa. Páčia sa mi aj scénky so ženou, ktorá pravdepodobne predstavuje diabla. Produkciu videoklipu zabezpečil Jan Pekarik.

Spomenúť však treba aj autora hudbu – Fendensa, ktorý opäť vo svojom beate nepoučil ani jeden jediný sampel, a teda celú ju vyprodukoval sám. Tá samozrejme taktiež tvorí celkovú psycho atmosféru a nádherne zapadá do príbehu. Celkový zvuk spracoval Masif.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Rozhovor s Molochom Vlavo: ,,Bude to môj vrchol kariéry”

L.I.N.K.U. zatiaľ na rukahore nenájdeš, no je tam kopec iných kvalitných muzičiek. Ak sa ti naša práca páči a chceš nás podporiť, môžeš tam nakúpiť cez náš odkaz. Ďakujeme za podporu.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *