Poslední umírá naděje | STEIN27 — Naděje (feat. Václav Rouček)

Sny sa plnia! Dôkazom je aj tento feat. Každý máme svoje vzory a výnimkou nie je ani STEIN. Práve podľa neho je Václav Rouček (VR/NOBODY) novodobý Petr Muk. / Poslední umírá naděje | STEIN27 — Naděje (feat. Václav Rouček)

STEIN27 — Naděje (feat. Václav Rouček)
Video by: Dominik Křenek

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


STEIN aj bez albumu vypredáva kluby. Niet sa čomu čudovať, veď čo skladba to hit. Cez hudbu sa snaží odbremeniť svoju myseľ. Na rozdiel od väčšiny novodobej scény neflexí s obalom, ale jeho fanúšikom sa snaží predať len kvalitný obsah. Inak tomu nie je ani so skladbou Naděje.

STEINOVE KONCERTY NÁJDEŠ TU!

Text skladby je zaujímavým spojením silnej emócie a kvalitného prevedenia. STEIN sa snaží poukázať na ľudskú nenávisť a túhu byť spokojný sám so sebou. Je rád sám, lebo samota mu dovoľuje byť sám sebou. Nerád ubližuje druhým a aj preto nie je vo vzťahu. Bojí sa, že by pre svoju partnerku nedokázal byť tým najlepším partnerom. Láska sa dá totiž ľutovať. Nenávisť nie. A zatiaľ čo STEIN v podvedomí bojuje, jeho city sa strácajú v spomienkach. Verí však v lepšiu budúcnosť a nestráca nádej. Raz to vyjde. Veď treba len dúfať.

Utírám slzy s myšlenkou na lepší zítřek,
všechna ta špína nesmaže tolik vzpomínek,
ale i přesto všechno nic se neděje,
vždyť poslední co umírá je naděje.

Mohlas mně nenávidět, mohlas mně i milovat,
spíš radši nenávidět, lásky můžeš litovat,
ale i přesto všechno nic se neděje,
vždyť poslední co umírá je naděje.

STEIN27 (@27wolfenstein)
STEIN27 — Naděje (feat. Václav Rouček)

Ťažko sa miluje keď sa milovať bojíš. Svoje o tom vie aj Václav Rouček. Zaslepená myseľ a prvotná iskra zvyknú však často otupiť ducha. Láska je zvláštna. Chceš ju a keď ju máš, necítiš už tu túhu, ktorú si cítil pred tým. Na to aby si ju našiel však musíš byť paradoxne sám. Postupne sa vo vzťahu začneš strácať až z lásky ostane len tieň. Snaha zachrániť ju sexom ale nie je dobrý nápad. A aj keď to vieš, nedokážeš sa s ňou rozlúčiť.

Videoklip je len čerešničkou na torte. Negatív a hlavní aktéri, ktorých sa na svoj mobil podarilo zachytiť Dominikovi Křenekovi umelecký vystihujú podstatu Nádeje. Aj lacný klip je dobrý klip. Stačí aby prekvapil a tým aj ruka v ruke zaujal.

Z popisu videa už len vytiahnem autora beatu. O ten sa postaral Hujdy a jeho finálny level sound, čiže mix a master predal Dávidovi Kopeckému. Bravo.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Vybrali jsme si život, ten si bere svoje daně.. | Calin & STEIN27 — Růže

Ak máš záujem podporiť kvalitnú hudbu, môžeš tak učiniť nákupom hudobných CD´s a MERCHU na internetovom obchode rukahore.sk. V prípade, ak chceš zároveň tvojim budúcim nákupom prispieť na dobrú vec – rozvoj nášho magazínu, neváhaj a použi náš link. Dopredu ti ďakujeme!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *