Toto je TERROR T-ERROR | ASIS štartuje svoju tour

Album T-ERROR je už nejaký ten čas vonku a tento silný adept na album roka sa konečne dočká aj koncertnej tour! ASIS – T-ERROR TOUR

ASIS T-ERROR TOUR
ASIS T-ERROR TOUR

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A BUĎ V OBRAZE

Facebook

Instagram

YouTube


Album T-ERROR obsahuje 15 rôznorodých trackov, medzi ktorými nájdeme pravý UK grime, striktné rapy a dokonca aj rockové, povedal by som až metalové vložky.

PODPOR ALBUM T-ERROR

Za mňa ide jednoznačne o jedného zo silných adeptov na album roka a to hneď z niekoľkých dôvodov. V prvom rade ide o multižáner, ktorý na Slovensku nemá obdoby a málokto dokáže robiť tak rôznorodú hudbu ako ASIS. V druhom rade ide o nováčika na scéne, ktorý sa napriek nulovým kontaktom vzhľadom na to, že žil/žije v UK, dokázal presadiť hlavne vďaka svojmu talentu.

T-ERROR tour štartuje už 15. 11.2019 v jeho rodnej Čadci, kde sa predstaví v @Sixxmusicclub spolu s predskokanom Flackom. Udalosť môžeš sledovať na FB.

SLEDUJ UDALOSŤ

Následne sa po prvej zastávke ASIS predstaví aj Potmehood Party číslo 2. O tom však neskôr. Zatiaľ ti prezradíme iba, dátum, tak si na Mikuláša nerob žiadne plány. Ten sa totiž bude oslavovať v Hoode 😉

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Pil C spúšťa predpredaj albumu 2086

Zbytok zastávok zatiaľ zostáva neodhalených, čoskoro sa však všetko dozvieš. Ak máš špeciálne miesto, kde by si chcel ASISA vidieť, môžeš nám ho napísať na náš instagram @potmehood.sk. Ak by si chcel ASISA aj vo svojom klube, booking môžeš vybaviť na adrese: asmileinsadness@gmail.com. Pokiaľ by si chcel ASISA podporiť aj inak ako návštevou koncertu, určite tak môžeš urobiť kúpou jeho CD alebo merchu na rukahore.sk.