Delik – Trash Talk Tape | Snippet albumu

Dobrý chlapec z Handlovej dáva na známosť, že je stále fresh a nechystá sa do starého železa. Vychilluj sa a počúvaj snippet doslova naloženého 19 trackového albumu! Delik – Trash Talk Tape

Delik - Trash Talk Tape
Delik – Trash Talk Tape

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


KUPUJ ALBUM TRASH TALK TAPE

Počúvaš Trash Talk Tape. Moju reč by sme mohli pokladať za jeden zo základných stavebných kameňov slovenského rapu. To znamená, že už majú niečo za sebou a na Delikovej hudbe už pár deciek odrástlo. Aj po tých všetkých rokoch sme ho však mohli označiť za fresh interpreta. Ako znie dobrý chlapec v roku 2019?

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Pil C spúšťa predpredaj albumu 2086

Delik odmieta patriť medzi staré železo a púšťa do sveta doslova naložený 19 trackový album s názvom TRASH TALK TAPE, na ktorom sa objaví viacero mladých mien vrátane Prideneho, Sak10denza či Dymera.

Album zoženieš na našom najznámejšom hudobnom eshope rukahore.sk za cenu 9,90€. K dispozícií sú aj 2 druhy tričiek, mikina či balík CD + tričko. Okrem noviniek nájdeš v sortimente aj staršie kúsky ako: Mníška v sexshope či MVP. Nákupom Delikových produktov cez náš odkaz zároveň podporíš okrem interpreta aj náš web. Ďakujeme za vašu podporu! Sľubujeme, že všetky peniaze prepijeme a prefajčíme.

CD + Tričko Trash Talk Tape
CD + Tričko Trash Talk Tape
Mikina Trash Talk
Mikina Trash Talk

One thought on “Delik – Trash Talk Tape | Snippet albumu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *