Pil C spúšťa predpredaj albumu 2086

2086. Tak znie názov tretieho štúdiového albumu, ktorý si Pil C pripisuje na svoje konto. Po albumoch Hype a VRHEKUT ide o veľmi očakávaný hudobný počin a dnes sa dočkáme jeho predpredaju.

Pil C - 2086
Pil C – 2086

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Pil C-ho tretí štúdiový album nesie názov 2086 a vychádza už dnes – 28.10.2019 o 19tej. Objednať ho môžeš na našom najznámejšom e-shope rukahore.sk v predpredaji spolu s podpisom.

KUPUJ ALBUM 2086

Na albume nájdeš kopec hostí vrátane oldschoolových klasikov ako je DJ Metys, stálic ako Ektor, alebo ,,nováčikov” v hre ako Luisa či Frayer Flexking.

Celý tracklist s hosťami albumu Pil C – 2086

O tom, že bude album pestrí, nemusíme ani pochybovať. Podľa Lukášových slov však pôjde o jeho doposiaľ najdepresívnejšie dielo. Od Pil C-ho posledného albumu VRHEKUT ubehli 2 roky a za ten čas určite nazbieral kopec tém, ktorého trápili či nadchli a potreboval sa z nich vypísať.

Spolu s albumom môžeme očakávať aj merch, ktorý sa bude skladať z trička a mikiny. Nákupom samozrejme podporíš autora, teda Pil C-ho, ale pokiaľ uskutočníš nákupom cez náš odkaz, podporíš zároveň bezplatne aj náš web. V praxi to znamená, že zaplatíš rovnako, no nám tým pomôžeš. Ďakujeme za každú podporu!

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Rap či Fortnite? Pil C ovláda hru | PIL C – ONE SHOT

PIL C CD + MERCH
PIL C CD + MERCH
PIL C MIKINA
PIL C MIKINA

3 thoughts on “Pil C spúšťa predpredaj albumu 2086

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *