Odkázaný sám na seba | IDAN – LA DOLCE VITA

Idan je späť. Po polročnej odmlke sa vracia na scénu s reprezentom, v ktorom nám poodhalí svoju rodnú krajinu. IDAN – LA DOLCE VITA

IDAN - LA DOLCE VITA
IDAN – LA DOLCE VITA

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Idana môžeš poznať z kauzy Only God. Išlo o Idanovu prvú verejnú skladbu, ktorej sa chytilo niekoľko stránok či YouTuberov vrátane Duklocka. To, že bola Only God ,,naplánovaná sranda” a že ,,každý podvod má svoj dôvod” ti už snáď vysvetľovať nemusíme.

Skladba splnila svoj účel a odvtedy prešiel Idan kus cesty. Tracky, ktoré nasledovali, majú už úplne iný rozmer. Dnes je Idan späť a po polročnej odmlke vydáva skaldbu LA DOLCE VITA.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Presne tento štýl tu chýbal! | ERIK TRESOR – AMIGO (OFFICIAL VIDEO) prod. Nis Beatz

Na skladbe nám poodhalí svoju rodnú krajinu, Izrael, kde slovo vojna nie je ani v dnešných dňoch iba pojem z histórie a kníh. Nedávno sa dokonca do svojej vlasti aj vrátil, a tak môžeme len hádať ako bude jeho cesta pokračovať.

Ďalej nájdeme na skladbe reprezent bary, v ktorých odkazuje, že neverí žiadnym mudrlantským namachrovaným povestiam, ktoré je počuť zo všetkých strán. Zobudil sa, a začína znova makať.

Priznám sa, že mi po prvom vypočutí nepasoval mix a master. Nechal som si skladbu uležať v hlave a teraz ho milujem. Za mňa osobne ide o jednu z tých skladieb, ktorej prichádzaš na chuť až po viacerých vypočutiach. Spomínanú postprodukciu audia zhotovil Raskull Icey. Vizuál sa dnes zaobišiel bez klipu a vypĺňa ho tak len fotka, ktorá hovorí za všetko.

Idana zatiaľ na rukahore nenájdeš, no ak nás chceš podporiť, môžeš tam nakúpiť kvalitnú hudbu cez náš odkaz. Vďaka za podporu.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

One thought on “Odkázaný sám na seba | IDAN – LA DOLCE VITA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *