Naše noci sú verejné jak hotspot. | Akalaky – Polnoc

Hudba je pestrá. O tom, že by nemala mať limity ťa presvedčí aj “nováčik” labelu OVERGROUND art – Akalaky! / Akalaky – Polnoc

Akalaky - Polnoc
Video by: Jiri Marshal & Lukáš Kosík
Akalaky – Polnoc
Video by: Jiri Marshal & Lukáš Kosík

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Dnes kratšie, o to však výstižnejšie privítanie nového člena labelu OVERGROUND art – Akalakyho na našu scénu. Cez to, že je chalan v hudbe už dáky ten piatok, dostalo sa mu širšej pozornosti až v posledných dňoch. Čo je rozhodne škoda! Chalan je talent a jeho sluch s ním. Hudbu nielenže píše, ale zároveň ju cíti. Inak tomu nie je ani na jeho najnovšom tracku – POLNOC.

Tá je zhodou okolností o ženách hoc len na jednu noc. Vášeň a city zvyknú gradovať príchodom polnoci. Čím je noc hlbšia, tým sú vzťahy jednoduchšie. Lásku zrazu vystrieda chtýč a ak je pud obojstranný, stačí už len zobrať izbu. Čo bolo to, bolo, čo bude necháme na drop beatu. O ten sa postarali Martin “Maxo” Šrámek, Matej Mikloš a Andrej Hruška. K veci to pasuje a tým pádom nie je čo riešiť. Len tak ďalej!

O “popiči” vizuál sa postaral Jiri Marshal avšak do finálneho vzhľadu ho upravil až Lukáš Kosík. Ide o dookola sa opakujúcu 3D animáciu pozostávajúcu z modelov človeka (najprv muž, neskôr žena). To, čo z nej však robí ustálený celok sú až farby a samotná hudba. Práve tej sa vizualizácia prispôsobuje na základe jej hlasitosti a tónov. Rozhodne zaujímavé poňatie hudby.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Album #LENTAK je online na stream službách! | ADiss – WOOOW ??

Ak máš záujem podporiť kvalitnú hudbu, môžeš tak učiniť nákupom hudobných CD´s a MERCHU na internetovom obchode rukahore.sk. V prípade, ak chceš zároveň tvojim budúcim nákupom prispieť na dobrú vec – rozvoj nášho magazínu, neváhaj a použi náš link. Dopredu ti ďakujeme!

RUKAHORE_SHOP_BANNER

One thought on “Naše noci sú verejné jak hotspot. | Akalaky – Polnoc

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *