Psycho Rhyme – Friendly Content ft. Dorian (prod. Rhy Meek & Dorian)

Lídri novej školy nespia! Mladé talenty z Blakkwood dobíjajú rap-game. Psycho Rhyme a Dorian sú duo, ktoré robí bordel, kým ty čítaš tento článok. O čom je úspech? Zistíš! / Psycho Rhyme – Friendly Content ft. Dorian (prod. Rhy Meek & Dorian)

Psycho Rhyme - Friendly Content ft. Dorian (prod. Rhy Meek & Dorian)
Video by: Jakub Stelzer
Psycho Rhyme – Friendly Content ft. Dorian (prod. Rhy Meek & Dorian)
Video by: Jakub Stelzer

Novinku, ktorú ste už určite počuli, lebo je je “stará” už skoro týždeň, vám rozhodne predstavovať nemusím. Zastávam sa však toho názoru, že na sex a dobrú hudbu nie je nikdy neskoro! A tento track je toho živým dôkazom. Nielenže s vami vyjebe, ale ponúkne vám sviežu alternatívu hudby 21. storočia!

PODPOR PSYCHA KÚPOU ALBUMU SICKO RHYME

COVER albumu PSYCHO RHYME - SICKO RHYME
COVER albumu PSYCHO RHYME – SICKO RHYME

Rap, ktorý búra hranice žánru. Aj tak by sa dala nazvať hudba, ktorú tvorí nová vlna chalanov z Blakkwoodu. Hlboké texty, multi-žánrové beaty, neopakujúce sa flowy a estetické klipy. Je toho naozaj dosť! Pestrofarebné umenie sa dá poňať aj čiernobielo. Ako? Sleduj klip majiteľa labelu – Jakuba Stelzera:

Text oboch interpretov ti cez svoju dĺžku ponúkne fakt veľa. Od Doriho sa napríklad dozvieš, že sa cíti ako maliar dnešnej doby. Od Picassa sa však líši tým, že jeho štetcom je hudba. Slovná zásoba ťa stiahne ako tajfún a nepustí ťa ďalej ako kondóm. Myslieť vo veľkom znamená robiť viac. Svoje o tom vie aj Psycho Rhyme. Možno práve preto si k srdcu neberie hate. Jeho poslanie je jebať bengre za bengrom, rovnako ako pekné dievčatá. Na tvoju tvorbu zvysoka serie a sledovať ho pri tom môžeš aj v 4K kvalite!

Tak ako naložili chalani na beat, naložil aj beat od Rhy Meeka (Psycho Rhyme) vo finále upravený samotným Dorianom. Vskutku podarený komplet!

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Psycho Rhyme dáva von snippet | Sicko Rhyme

Podpor kvalitnú hudbu jej kúpou na e-shope rukahore.sk alebo priamo cez náš link. Nákupom cez ten nás zároveň bezplatne podporíš! Dopredu ti ďakujeme!

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *