Psycho Rhyme dáva von snippet | Sicko Rhyme

Vydavateľstvo Blakkwood vsádza na svoju ,,new wave” a my sa môžeme tešiť na ďalší album z českej fresh vlny. Reč je o albume Psycho Rhyme – Sicko Rhyme, ktorý oficiálne vychádza už o 2 dni – 18.10.2019. Zatiaľ si vychutnaj snippet, ktorý nájdeš na YouTube kanály Blakkwoodu.

Psycho Rhyme - Sicko Rhyme Snippet
Psycho Rhyme (zdroj: youtube.com)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Album vychádza už o 2 dni a predobjednávky nájdeš na webovom markete Blakkwoodu. Album však pravdepodobne môžeme očakávať aj na hudobnom eshope rukahore.sk, kde pristane o čosi neskôr. Zatiaľ tam môžeš podporiť label Blakkwood nákupom starších kúskov napríklad od Doriana, alebo ostatných členov.
EDIT: Album Sicko Rhyme nájdeš už aj na rukahore.sk!

PODPOR LABEL BLAKKWOOD

KUPUJ ALBUM SICKO RHYME

Na albume Sicko Rhyme nájdeme 13 plnohodnotných trackov, ktoré sú vkusne rozdelené do 4 odsekov. Tie reprezentujú intro (Ahoj), uvoľnený začiatok (Chill bby), novú vlnu (New wave) a reprezent (Sicko). Nabitý tracklist nájdeš rozpísaný na vizuály snippetu. Ten nám v podstate prezentuje prednú aj zadnú stranu coveru albumu.

Spomedzi hostí môžeme očakávať rozmanitosť hudobných produkcií, o ktoré sa postarajú viacerí producenti. Nikoho však neprekvapí, že prevládajú moderné podmazy s newschool soundom. Niektoré sú naozaj zaujímavé a osobne som zvedavý na celkový feeling z plných skladieb. Slohami prispeli kolegovia z new wave Blakkwodu – Dorian a Koukr + Dead Clipper.

Psycho Rhyme - Sicko Rhyme
Psycho Rhyme – Sicko Rhyme

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
ALBUM BUDE SUPER! | Nik Tendo – Super feat. Karlo [prod. Sain] OFF VD

One thought on “Psycho Rhyme dáva von snippet | Sicko Rhyme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *