Daniel Vardan – Máš co říct?! feat Matys, Tono S & Rest (prod. Lkama, cuty Opia)

Máš čo povedať, alebo máš miesto obývačky povysávané v hlave? Rap v tejto dobe často vychováva oveľa viac ako rodičia. Ťažko povedať koho to je chyba, no táto kolaborácia si plne uvedomuje svoju zodpovednosť. Daniel Vardan – Máš co říct feat Matys, Tono S & Rest (prod. Lkama, cuty Opia)

Daniel Vardan - Máš co říct?! feat. Matys, Tono S & Rest (prod. Lkama, cuty Opia)
Daniel Vardan – Máš co říct feat Matys, Tono S & Rest (prod. Lkama, cuty Opia)
Video by: DNT2

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Zodpovednosť interpretov je často braná na ľahkú váhu, čo na druhú stranu úplne chápem. Interpret totižto žije svoj život a za svoje povolanie si nevybral vychovávateľa, učiteľa ani babysittera. Prečo by mal svoj život podriaďovať nezodpovedným rodičom? Ak sa chce baviť, piť, byť vulgárny, prečo by mu mal niekto kázať, aby tak nerobil. Je to jeho slobodní život a nikomu neprikazuje nasledovať ho.

PODPOR LABEL 1312 RECORDS

PODPOR TONA S

PODPOR MATYSA

PODPOR RESTA

Ako hovorím, nikto nemá žiadne právo vyčítať niekomu jeho život, pretože je to stále jeho život napriek tomu, že má fanúšikov. Je však fajn, že sa nájdu interpreti, ktorí napriek svojmu egu, ktoré by mohlo byť vysoko, myslia aj na následky, dosah a svoje meno. Presne taká partia sa stretla na novinke MÁŠ ČO ŘÍCT?! a užiť si tak môžeš kvalitnú lyriku na príjemnom beate.

Máš co říct nebo zavři hubu,
rap nezdechne, dokud žiju, dokud tady budu,
každý okamžik je námet,
basa, pár vět, ještě nepíšeme závět.

DANIEL VARDAN (@danielvardan)
Daniel Vardan – Máš co říct?! feat. Matys, Tono S. & Rest (prod. Lkama, cuty Opia)

Kruh uzatvára príjemný vizuál z dielne DNT2. Tvorí ho dynamické pozadie zo záberov Danielových koncertov a sprievodný cover tracku. Pod týmto pojmom cháp predovšetkým jeho názov a hudobné obsadenie. Vo finále ide o príjemnú alternatívu klipu. Veď posúď sám:

Za gramce sa aj dnes postavil Opia, ktorý do beatu od Lkamu cutol pár výstižných odkazov. Do parády si však všetko zobral Michal Kopřiva, ktorý soundu pridal jeho konečnú podobizeň.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
,,Nedělám to jak někdo chce, jak se ode mě očekává. Dělám co baví mě.” – Daniel Vardan (rozhovor)

Ak máš záujem podporiť kvalitnú hudbu, môžeš tak učiniť nákupom hudobných CD´s a MERCHU na internetovom obchode rukahore.sk. V prípade, ak chceš zároveň tvojim budúcim nákupom prispieť na dobrú vec – rozvoj nášho magazínu, neváhaj a použi náš link. Dopredu ti ďakujeme!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *