Presne tento štýl tu chýbal! | ERIK TRESOR – AMIGO (OFFICIAL VIDEO) prod. Nis Beatz

Tiež ti u nás chýbal poriadny street rap s prvkami balkánskej nasranosti, nemeckého drivu, textami, s ktorými sa stotožní nejeden chalanisko za barákom a to všetko pri zachovaní originality v kombinácií s brutálnym hlasom? ERIK TRESOR – AMIGO

ERIK TRESOR - AMIGO (OFFICIAL VIDEO) prod. Nis Beatz
ERIK TRESOR – AMIGO (OFFICIAL VIDEO) prod. Nis Beatz

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Presne tento štýl mi tu chýbal. Dávka nasranosti, poriadny drive a texty, ktoré majú v piči bontón. Žiadne pretvárky vrámci korektnosti. Aspoň tak vnímam Erika Tresora, ktorý svojimi novinkami za posledné mesiace ovládol tvrdšiu polovicu scény.

Výnimkou nie je ani včerajšia novinka ERIK TRESOR – AMIGO (OFFICIAL VIDEO) prod. Nis Beatz. Vedz, že ak chceš žiť život La Vida Loca, nestačí ti iba prísna forma. Čas vždy ukáže pravú tvár a pokiaľ nežiješ svoj život úprimne, raz ťa to dobehne. Hrať sa na frajera sa totižto nevypláca, ale to už si mohol pochopiť z Erikových trackov.

Ako spomínam vyššie, v texte nečakaj žiadne korektné zaláskované sračky vhodné do telerána. Na to sú tu iní experti. Erikova tvorba ma preto extrémne oslovila práve z tohto dôvodu. Baví ma na ňom totižto to, že nejde o žiadny mainstream, ale pri tom nejde ani o ten často zatracovaný “stoka rap”. Proste zlatá stredná cesta, tvrdé texty s naozaj solídnou kvalitou, ktorá minimálne drží tempo s rádiovými hitmi. Zvuk, technika, všetko.

Ďalšia vec sú extrémne naložené klipy. Tie majú na rozdiel o iných “prísnych mafianských klipov” skutočne dobrú atmosféru, ktorá veľmi dobre korešponduje s celým textom a skladbou ako celkom. Amigo je navyše okorenený aj “psycho” scénkami s maskou klauna, ktorého Erik Tresor na konci tracku celkom presvedčivo zahrá. Klip pochádza aj ako väčšina Erikových vizuálov z dielne Overlay production. Tú hudobnú zase navaril Nis Beatz a je naozaj kvalitná.

Erika zatiaľ na RUKAHORE nenájdeš, no ak nás chceš podporiť a zároveň máš rád kvalitnú hudbu, môžeš tam nakúpiť cez náš odkaz. Za svoj nákupom zaplatíš rovnako, no nám tým bezplatne pomôžeš. Ďakujeme.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Chudák, alebo nepriateľ štátu? | ROSY – KRIMINÁL VERZUS MINIMÁL ft. Palky (prod. Tikno)

5 thoughts on “Presne tento štýl tu chýbal! | ERIK TRESOR – AMIGO (OFFICIAL VIDEO) prod. Nis Beatz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *