Chudák, alebo nepriateľ štátu? | ROSY – KRIMINÁL VERZUS MINIMÁL ft. Palky (prod. Tikno)

Každý má vo svojom živote právo na výber. Pravda je však taká, že sa ten výber čoraz viac zužuje a nejeden človek sa už ocitol v bode, kedy mu zostali len 2 možnosti. ROSY – KRIMINÁL VERZUS MINIMÁL ft Palky (prod. Tikno)

ROSY - KRIMINÁL VERZUS MINIMÁL ft. Palky (prod. Tikno)
ROSY – KRIMINÁL VERZUS MINIMÁL ft Palky (prod. Tikno)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Nie nadarmo sa hovorí, že ak ťa živý to, čo ťa aj baví a napĺňa, si najšťastnejším človekom na svete. Väčšina ľudí na zemi nemá také šťastie a sú odkázaní pracovať len pre peniaze. Vyžiť v tejto dobe nie je žiadna sranda, no pokiaľ môžeš stále kľudne spávať maj na pamäti, že si na tom stále dobre.

Nájde sa totižto kopec takých, ktorý sa ocitli v bode, kedy museli svoje životy podrobiť obrovskému riziku a dávke adrenalínu, aby vôbec prežili. Fakt, že podpora mladých sa nebezpečne približuje bodu mrazu asi netreba pripomínať, a tak nečudo, že sa množstvo tínedžerov vydáva už v tak skorom veku a dráhu, ktorá má len 3 východiská. Vysnívaný život, väzenie, alebo smrť.

PODPOR ROSYHO KÚPOU ALBUMU

PODPOR PALKYHO KÚPOU ALBUMU

Tému perfektne rozobrala dvojica Rosy x Palky na hudobnom podklade od producenta menom Tikno. Skladbu nájdeš na čerstvom albume prvého z menovaných a nesie veľavravný názov RIL LAJF. Celý album sa nesie v podobnej téme, ktorá úzko korešponduje s týmto názvom. Taký je život, dobre zváž aký život si vyberieš.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Klip roka? Ak chceš kvalitu, zaplať! | TOMAS JEDNO x PALKY x KÚDUŠ PANPOLÁK – zaplať

Tiknov beat určuje rázne tempo skladby a tento rýchly drive ma veľmi baví. Rosyho striktný rap ma baví azda už od doby ,,Chlapca čo napiču dopadol” a myslím, že východu, ktorý je známy svojim newschool prínosom ukáže, že striktný rap stále žije a má svoje postavenie na scéne. K Palkymu asi len toľko, že ste si už za ten čas mohli všimnúť kto je kráľom refrénov a prelínaniu spevavého flowu s ráznym rapom.

Oboch interpretov môžeš podporiť nákupom na eshope rukahore. Rosyho album RIL LAJF môžeš objednať z rukyhore za 10€ a Palkyho môžeš podporiť kúpou CD Údolie Kráľov, ktoré máš momentálne dokonca v zľave až na 4,90€.

Album ROSY - RIL LAJF
Album ROSY – RIL LAJF
palky udolie kralov
Album Palky & DJ MikroMan – Údolie Kráľov

2 thoughts on “Chudák, alebo nepriateľ štátu? | ROSY – KRIMINÁL VERZUS MINIMÁL ft. Palky (prod. Tikno)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *