Shimmi odkazuje, že to tu mladá vlna celé pohltí | Shimmi – ozveny ticha

Doba, kedy malo Slovensko najviac rapperov na počet obyvateľov sa pomaly končí a z toho množstva nových mien sa začínajú rysovať talenty, ktoré to môžu dotiahnúť ďaleko. Či už si ich fanúšik, alebo si radšej ideš stálice, faktom zostáva, že sú aktívnejší ako ktokoľvek iný na scéne. Shimmi – ozveny ticha

shimmi - ozveny ticha (prod.whois.pg, jaycea)
shimmi – ozveny ticha (prod.whois.pg, jaycea)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

KRATOM.POTMEHOOD.SK


Shimmiho môžeme zaradiť medzi partiu mladých interpretov, ktorí sa vyvinuli v dobe, kedy sme zažili azda najväčšiu vlnu nových rapperov. Nie je to tak dávno, kedy sa tu objavili mená, o ktorých nikto nikdy nepočul a vôbec ich nebolo málo. Táto doba, kedy bol azda každý rapper, sa však pomaly končí a začínajú sa kryštalizovať mená čo to myslia vážne.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Táto mladá krv, ktorá pomaly, ale isto potvrdzuje svoje postavenie na scéne má však jednu obrovskú výhodu. Píše im to. Ide o najaktívnejšiu časť našej scény, a preto by sme nemali brať Shimmiho tvrdenie, že to tu mladá vlna celé zje, brať na ľahkú váhu. Skôr či neskôr sa toto tvrdenie naplní a my sa môžeme tešiť čo nám noví interpreti navaria.

Poďme sa však pozrieť na Shimmiho novinku s názvom ,,Ozveny ticha”. Čistá trapovica z produkcie whois.pg x jaycea perfektne zapadá do Shimmiho fresh soundu a musím povedať, že má skladba ako celok naozaj perfektný zvuk, o ktorý sa postaral Dufus.

Celkovo ide o podarený reprezent, ktorý abstraktne opisuje Shimmiho život. Zaujal aj príjemný ,,fialový” vizuál, ktorý spáchal Ygbenzo a zeditoval Danpingdon. Nájdeme na ňom vydarené prestrihy a prechody, príjemné farby a určite je to kvalitné doplnenie celkového dojmu zo skladby.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
,,Nech pokape každý jeden” | Daweed Hustle x Shimmi x Chachi x Frayer x Karma – 158

Ak by si nás chcel podporiť v ďalšej práci a zároveň ťa už nudia mŕtve diskotéky, 11.10.2019 ťa čakáme v trnavskom City Clube, kde zažiješ poriadny trap. Oslavujeme naše prvé narodeniny a ty by si tam nemal chýbať. Zároveň nás môžeš bezplatne podporiť nákupom na e-shope rukahore.sk. Pokiaľ použiješ náš odkaz, neplatíš za svoj nákup nič navyše, no nám to pomôžeš. Vďaka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *