Život neustále plynie, vieš kam smeruješ? SETWO – Rieka feat FANATIK

Chýba ti starý dobrý rap, pri ktorom sa dokážeš skutočne zamyslieť? Ak zrovna nehľadáš ,,klubovku”, pri ktorej sa chceš vyblázniť, máme tu niečo práve pre teba. SETWO – Rieka feat FANATIK

SETWO - Rieka feat FANATIK
SETWO – Rieka feat FANATIK

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

KRATOM.POTMEHOOD.SK


Občas sa potrebujeme vyblázniť, zaskákať si a zabudnúť na problémy, inokedy zas potrebujeme na chvíľu spomaliť a pozrieť sa sami sebe dovnútra. V oboch prípadoch nám pri tom môže byť hudba veľmi dobrým spoločníkom. Na tú druhú variantu sa dnes pozrieme v podaní mladých interpretov priamo z Petržalky.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Podľa skutočnej udalosti! Adrian x Schneider – Bratislava feat. Tomáš Jedno, Miky Mora, Robes

SETWO a FANATIK sú mladí interpreti z Petržalky, ktorých som objavil úplnou náhodou a priznám sa, že som ich doteraz vôbec nepoznal. Zaujal ma však názov, tušil som že nepôjde o žiadne ,,flexenie” a čerstvému videoklipu som dal šancu.

Život je ako rieka

,,Život je rieka” a s týmto tvrdením sa nedá nesúhlasiť. Máme však možnosť vybrať si či sa necháme unášať prúdom, alebo siahneme po pádlach tak ako chalani a začneme makať na tom, po čom túžime a chceme dosiahnúť.

Sú veci, ktoré neovplyvníme, no na tie tým pádom netreba míňať energiu. Život nie je ľahký, ale ak by bol, bavil by ťa? Polož si sám otázku, či by si bol šťastnejší, ak by si zahodil celý svoj doterajší život a narodil sa znovu v pozícií, ktorú chceš dosiahnúť, alebo ak by si vytrval, makal a raz sa pozrieš do zrkadla a uvedomíš si, že to všetko stálo za to a si tam kde si roky chcel byť. V ktorom prípade by si bol šťastnejší a vďačný za to kde sa nachádzaš?

Oba interpreti sú na prvé počutie talentovaní a osobne sa veľmi teším na ich ďalšiu tvorbu. Celú skladbu sprevádza videoklip z produkcie PR Production. Ten skladá ako z exteriérových, tak aj ateliérových záberov a svojou sychravosťou výborne dopĺňa celkovú atmosféru skladby.

Klavírový beat od D-low beats takisto navodzuje tú pravú atmosféru a celkový zvuk nakoniec spracoval DJ Mikroman.

Ak miluješ hudbu tak ako my a rád podporíš tú kvalitnú aj kúpou, použiť môžeš na nákup náš odkaz na e-shop RUKAHORE.SK. Nákupom cez náš odkaz nezaplatíš nič navyše, ale nám tým veľmi pomôžeš v našej ďalšej práci.

Podporiť môžeš aj DJ Mikromana, ktorý sa postaral chalanom o Mix, Master a samotné nahrávanie. Na rukahore nájdeš jeho spoločný album s Palkym – Údolie Kráľov.

PODPOR DJa MIKROMANA

palky udolie kralov
palky udolie kralov

2 thoughts on “Život neustále plynie, vieš kam smeruješ? SETWO – Rieka feat FANATIK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *