Až nebude hudba, nebude nic | Dorian – Lepší 5 (prod. Maxipejsek & Exko)

Pre teba je hudba hobby, pre Doriho život. Ak umrie, umrie s ňou. Neostáva tak nič iné, než v nej hľadať hlbší zmysel. / Dorian – Lepší 5 (prod. Maxipejsek & Exko)

Dorian - Lepší 5 (prod. Maxipejsek & Exko)
Dorian – Lepší 5 (prod. Maxipejsek & Exko)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Chtíč po osobnom raste je u Doriho až tak silný, že mu nedovolí stáť v živote na jednom mieste. Tvorí hudbu, lebo bez nej to už nie je on. Je v nej až tak hlboko, že nebyť beatu, ktorý znie v jeho hlave, pravdepodobne by zošalel. Tak to dopadne, keď ťa živý to čo ťa baví.

PODPOR DORIANA KÚPOU FLIP

COVER albumu DORIAN – FLIP
COVER albumu DORIAN – FLIP

S úspechom prichádza aj zodpovednosť. Nie každý s ním však vynaloží správne. Niekto tomu prepadne a uletí si na začiatku, iní zotrvajú a zapíšu sa do dejín. Presne ako Dori. Tie baby k tomu patria, ale milujú fakt teba? Alebo ten fame? Ak čítaš medzi riadkami, odpoveď už vieš.

Řekla, že mě miluje, tenhle tejden už druhá.

DORIAN (@dorian_wave)
Dorian – Lepší 5 (prod. Maxipejsek & Exko)

Je to čistý progres. Tak ako so všetkým. Každý je strojcom svojho šťastia. Pre niekoho je šťastím láska, iný ho zas hľadá v peniazoch a alkohole. Ak si ale kráčaš za snom, treba si ho správne rozkúskovať. Snívať vo veľkom je síce fajn, ale drobné ciele sú reálnejšie. Zarob kilo, z neho máš dve a ani sa nenazdáš a zrazu si v balíku. Každý to chce, ale Dorian k tomu už vie ako na to!

Vizuál je nadčasový a ako aj v prípade jeho staro-nových songoch “len” statický. To čo Dorian ušetrí na klipe vrazí zas inde. Napríklad do audia. A tak to má byť! Nač to nasilu siliť, keď máš to čo chýba iným – talent. Talent spraviť za minútu hit. Len tak z nudy. Hudba je ventil a jeho hlava továreň na punchliny.

K vizuálu tak len toľko, že je graficky správny. Minimalistické stvárnenie názvu songu so žltým pozadím je vskutku ideálne. Osobne ma zaujala aj textúra obrázku za žltým prechodom. Hoci ide o klasickú fotografiu prírody alebo fabriky (súdiac podľa dymu / mraku v jej hornej časti), pôsobí po jej úprave tak dáko creepy.

Beat je tentokrát šitý na mieru. Za jeho tvorbou stojí Maxipejsek a Exko. Tak ako ostatku songu, tak ani jeho hudobnej produkcii sa nedá nič vytknúť, práve naopak ho môžem len pochváliť a priať si viacej podobných spoluprác! Ďakujem!

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Lidi jsou ulhaní a tak hledám kde je pravda | Dorian – Drop

Doriho hudbu môžeš podporiť aj jej kúpou. Zdali vo forme digitálnej (Spotify, iTunes a pod.), alebo tej hmotnej (CD), je už len a len na vás. Ak však siahneš po druhej možnosti, môžeš tak zároveň podporiť aj tento web. Stačí len nakúpiť cez internetový portál rukahore.sk alebo priamo cez náš link. Ty si spravíš radosť a my obdržíme 10% z tvojho nákupu. Dopredu ti ďakujeme.

One thought on “Až nebude hudba, nebude nic | Dorian – Lepší 5 (prod. Maxipejsek & Exko)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *