Lidi jsou ulhaní a tak hledám kde je pravda | Dorian – Drop

V posteli len my sami, z teba tečie ako z farby a ja hľadám pravdu medzi riadkami lží. Niekto tvrdí že je to furt to isté, ja im posúvam fakt, že sú len hluchí. Dorian je jednoznačne to najlepšie z novej školy! / Dorian – Drop

Dorian - Drop
Dorian – Drop

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Doriana cením každým trackom viac a viac. Rozhodne sa nájdu aj jedinci, ktorí budú v komentároch tvrdiť, jak je už všetko jedno a to samé, ale ten kto v hudbe počuje viac než len určitý sled tónov, vie, že je v nej mladý Dorian skutočne hlboko!

PODPOR DORIANA KÚPOU ALBUMU FLIP

COVER albumu DORIAN – FLIP
COVER albumu DORIAN – FLIP

Baby, peniaze a kluby, to je presne ten život, ktorý sa vychádzajúcej hviezde – Dorianovi podarilo debutovým albumom FLIP nadobudnúť! Nie je sa čomu čudovať. Okrem sviežich tém sa mladá ikona ponorila do flowu a vytiahla z neho maximum. O tom, že je v hudbe naozaj hlboko má čo povedať aj track Drop.

Chci jenom zuby do huby z bíliho zlata,
Všechno jsem rozmrdal a stoupl zpátky na start,
no během měsíce mám zpátky všechno raz-dva,
je u mě doma roztéká se jako barva.

Špinavej pokoj v trapu, ale čistá karma,
a v něm je postel a v tý vidím ležet nás dva,
lidi jsou ulhaní tak hledám kde je pravda,
sypu do ní ty kostky ledu jako barman.

DORIAN (@dorian_wave)
Dorian – Drop

Dôvodom sú predovšetkým zaujímavé slovné spojenia. Z jednotlivých veršov cítiť emóciu a guráž si tým peklom prejsť znovu. Ako v prípade refrénu v tracku Světlo, aj tentokrát sa cíti dosť silný na to, aby si svojou rap-game prešiel pekne od začiatku. Pozná cenu úspechu a vie ako spraviť hit. Ničoho neľutuje a to aj cez fakt, že sa občas cíti byť klamaný ľuďmi vôkol seba. No a keď už na rad príde lož, prečká ju v posteli s partnerkou po jeho boku.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Objav roku vydáva svoj debutový album / Dorian – Světlo (prod. Leryk)

Cudzie mu však nie sú ani peniaze. Čo minie zarobí. Investícia je totiž beh na dlhú trať. Nič nie je len tak. A aj keď sa peniaze stratia v iných radostiach, ty sa cez tie svoje môžeš potešiť novému MERCHU. Nie len tak je jednoduchší vizuál len statickým predkrmom k tričkám a mikinám s rovnakým motívom Dorianovych chainov, o ktorých viac-menej Dori rapuje aj v tejto skladbe. Takže po tracku nabiehaj do jeho popisu a rezervuj si aj ty svoj limitovaný drop!

TRIČKÁ A MIKINY – DORIAN CHAINS KÚPIŠ TU!

DORIAN CHAINS
DORIAN CHAINS

Na skladbe sa mi vo finále páči aj jej priamočiarosť a úprimnosť voči fanúšikom, ktorým Dori na rozdiel od iných interpretov hovorí vždy len pravdu. Vie, že nebyť ich, nie je ani on sám a možno práve z toho cítiť na koncertoch takú nevídanú energiu a jedinečnú atmosféru. Ak si ešte preto do teraz na žiadnom z nich nebol, určite tak urob pri jeho tohtoročnej TOUR, ktorá sa raz a navždy zapíše do dejín česko-slovenskej hudby!

One thought on “Lidi jsou ulhaní a tak hledám kde je pravda | Dorian – Drop

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *