Blbý a blbší AKA pičovina menom PAT a jeho brat ALF | Mal Moloch pravdu?

Jeden vie trošku rapovať, druhý vie trošku po slovensky, písať nevie ani jeden. Papule, ktoré ešte nedávno plnili chúdence psy však otvárajú velice radi, škoda že na tých nesprávnych. PAT a MEGA M.

pat meme
zdroj: @lonersmagazine

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Výplod inteligencie týchto bytostí začína pri argumentoch, že ich všetci nenávidia za to, že sú cigáni a každý je rasista, pokračuje cez urážky na rodinu a špeciálne na matky a končí označením Fobiu Kida za opicu. Počkaj, ale on to možno vôbec nemyslel rasisticky, stále je tu šanca, že mu to len zle preložil google translator a chcel povedať niečo úplne iné.

Poďme sa radšej pozrieť na kariéru tohto stroskotanca. Nie je to tak dávno, čo sa ľudia smiali Molochovi za to, že sa neprávom obul do P.A.T. a Mega M. Chlapcom narástli krídla a z Rosalda 2.0 spolu s Alfom zo Selíc sa stali šalanskí gangstri, ktorí sa neváhajú navážať do celej scény, ktorá ich vytiahla, ktorá ich podporovala v beefe s Molochom a bez ktorej by mohli naďalej chalovať miesto pizze a číny tých psov.

Začiatok

Píše sa rok 2015/2016 a malý František sa jeduje. Nikto ho necení, cíti sa byť ukrivdený a snaží sa robiť skutočný rap no všetkým je len na smiech. Vychádza skladba Slovak Rap, v ktorej sa spolu s Paterom obúva do celej scény aj vrátane Separa, Kaliho, Moma či dokonca Rytmusa, ktorému dodnes robí subíka. Skladba má dodnes na YouTube vyrovnaný počet lajkov/dislajkov, ktorých je vyše 1000 na 150 000 videní. Skladba zaznela aj v relácií HipHopReality, do ktorej boli chlapci pozvaní z recesie.

Jeho veľký príbeh začal v momente, keď sa Paťo rozhodol vytvoriť si Rosalda 2.0 založením Pozor Records a malého Františka zrazu podporuje celá scéna. Tam Frantko tu Frantko a falošný Rosaldo sa teší obľube asi jak ten pôvodný v časoch jeho slávy. Juj. Poďme ďalej.

3UMF

Dočkali sme sa albumu 3.U.M.F., ktorému sa dostavil značný úspech. Tvrdé rapy, ktoré mu každý veril a nikto nemal dôvod pochybovať. Už vtedy ma však zarazila jedna vec: bar ,,zavrite do klietky toho nechutného rengavého kokota, ktorý ani netuší, že čo je to rap” v tracku 3UMF. Každému je snáď jasné, že tvrdý striktný raper Franto sa obúva do “feťáckého” Zaya z Hahacrew. Po tomto označeniach sa však Franto striktne ohradzuje voči týmto obvineniam a vyjadruje sa, že to vôbec nebolo myslené na neho. Zayo dokonca na stories oznamuje, že s ním chcel P.A.T. feat a to napriek tomu, že malo ešte pred zverejnením skladby zaznieť na P.A.T.eho instagrame miesto “rengavého kokota” slovné spojenie “rengavého zajaca”. Tak kurva stojíš si za slovom, alebo si falošná piča? Poďme ďalej.

Prešlo len pár mesiacov a zo striktného rapera prechádza na moderného interpreta s nadhľadom. František zistil, že z hudby dokáže vytrieskať okrem hanby, výsmechu a potupy aj nejaké tie peniaze, a tak vychádza druhý album s názvom FRANTO. Z malého šikanovaného chlapca, je už veľký muž, je underground aj luxus, je raper aj popový spevák, je stokár aj podnikateľ. Už je všetko a všetci ostatní sú kokoti. Zedol totiž hudbu (okrem iného).

Fracúzsky skener

Album FRANTO však zo sebou nesie ešte jedno meno, ktoré naša hviezda zabudla napísať na cover. Maître Gims. P.A.T.eho dlhoročný vzor, od ktorého kopíruje nie len hudbu, flow a celkový štýl, ale ešte sa neváha aj označovať za “otca” tohto štýlu a varovať ostatných pred kopírovaním. Čisty pokrytecký pičus, potkan.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
P.A.T. – REVENANT (2019) = EMINEM – KAMIKAZE (2018)
Nájdi 5 rozdielov medzi dvoma klipmi. (AVENTADOR VS. VROOM VROOM)

V tom pricháza na scénu Moloch Vlavo spolu s Torulom a producentom Vladimírom Fendensom, ktorí začnú ukazovať prstom na praktiky Paťových detičiek. Celá scéna vrátane veľkých mien sa zastáva chudákov, ktorí vyplakávajú, že je Moloch rasista a závidí im. Vrámci beefov vznikla ešte jedna úsmevná zápletka, kedy tesne po Bum Pélerovi prišiel livestream zo Šale, kde psožrúti oznamujú, že môžu Molocha aj Torulu jebať a nebudú robiť žiadnu odpoveď, no o pár dní vychádza diss na Molocha s názvom Konfident. Mimochodom téma, ku ktorej sa Moloch vyjadril už 2 roky naspäť na tracku ,,Vitaj v pekle” a všetko tam ozrejmil, no jednoduchým fanúšikom polointeligentných kokotov to stačí a keď príde na argumenty sú hluchí. Vráťme sa však ku disstracku. Chlapci si opäť nestoja za svojim slovom. Žeby im bola odpoveď prikázaná? Veď vieme kto je na Slovensku kráľ marketingu a obaja psožrúti mali pred albumom :-). Poďme ďalej.

Beef sa pomaly, ale isto vytrácal a obom chlapcom vyšli albumy. O kopírkach z Francúzska či Nemecka už snáď ani netreba hovoriť. Raz zlodej, navždy zlodej. Úprimne, ani moc neviem čo sa po týchto dissoch dialo v kariérach pseudovagabundov zo Šale, nakoľko si nás jeden pičus blokol a druhý ma naozaj úprimne nezaujíma. Viem len, že sa ten drsný rottweiller, čo ťa dokúše a nikoho sa nebojí a je veľký drsňák rozklepal, keď ho Momo chytil pod krk, no vyskakovať na Pridenyyyho s x ďalšími kokotmi za chrbtom, na to už gule má.

Súčasnosť

Prejdime do súčasnosti. P.A.T., ten P.A.T., ktorý sa smial Molochovi, že všetkých dissuje a každému nadáva do buzerantov vydáva album REVENANT, na ktorom používa Molochove hlášky, dissuje doradu celú scénu a kopíruje celú podstatu Molochových dissov. Hrá sa na kráľa, ktorému nikto nič nemôže. Obúva sa do mladej školy, starej školy, do každého. Tvári sa ako majster sveta, no vypadá to tak, že ako sa malý Franto gúľal z vršku, narazil a rozbil si držku.

Postupne si celá scéna začína uvedomovať akého potkana kŕmila a podporovala. Pomaly všetkým dochádza čo je čorkár Franto zač. A Mega M? Ten to zaklincoval asi už len tým, že dissoval toho prijebaného fejkera z talentmánie, či v ktorej piči to bol a teraz mu fajčí kokot.

Celá scéna si už uvedomuje čo je táto partička zač a postupne sa k ním vyjadril Delik, Pridenyyy spolu s ďalšími mladými interpretmi a po novom môžeme sledovať zatiaľ instagramový beef s Big Horsom a Fobiom Kidom. Posledného menovaného večne ukrivdený a diskriminovaný Franto neváhal označiť za opicu a myslím, že sa môžeme tešiť na kvalitnú odpoveď z Fobiovej strany formou disstracku.

Na adresu retardovaného šaľana sa stihol veľmi trefne vyjadriť aj Daweed, ktorého vyjadrenie nájdete nižšie. Nechýba ani podpora Meme stránok a myslím, že si dnes môžeme s kľudom priznať, že Moloch s Torulom mali skutočne pravdu. STOP PIČA RAPEROM.

pat fobia kid
pat daweed hustle

Ešte taká zaujímavosť na záver. Všimli ste si niekedy ako PAT rozpráva v rozhovoroch? Veď ten retard nevie vysloviť súvislú inteligentnú vetu. Zaujímavé, ako dokáže vyplodiť bary.

PS: Témičku trošku zhrnul aj náš mediálny partner Lexo

9 thoughts on “Blbý a blbší AKA pičovina menom PAT a jeho brat ALF | Mal Moloch pravdu?

  1. Ale že mám to až teraz napadlo že nevie povedať súvislú vetu ja už som to pred rokom alebo kedy ho našli niekde jame hovoril všetkým naokolo že ako môže písať bari keď nevie ani rozprávať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *