Vladimír Mečiar AKA Múmia slovenskej politiky sa vracia

90te sú preč, ale zima ešte neodišla. Rok 2019 a Múmia – Vladimír Mečiar – sa vracia späť zo záhrobia. Budúci týždeň by mala oznámiť svoj politický zámer, názov novej strany a prípadných spojencov, medzi ktorými má byť aj Harabin.

vladimír mečiar 2019
Vladimír Mečiar – Múmia slovenskej politiky sa vracia (© POTMEHOOD 2019 Všetky práva vyhradené.)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Fuk sem, fuk tam, Kočner, 30m stožiar, Trubanov bad trip a Mečiarov bad vtip. Ozaj a ešte Dankov syntax, ale to je už klasika. To všetko sú témy, ktoré rezonujú v dnešnej politickej situácií na Slovensku a osobne neviem či sa smiať, alebo plakať.

mečiar tričko
Tričko Vladko Múmia, ktorým nás môžeš podporiť a vyjadriť svoj názor

KÚPIŤ TRIČKO VLADKO MÚMIA

S pánom Bohom, idem od vás zdá sa až tak neplatí. Politickej múmie slovenskej republiky sa zjavne nechce spinkať a Vladimír Mečiar sa v roku 2019 vracia späť na scénu. Spojiť by sa mal pravdepodobne s ,,víťazom” prezidentských volieb – Štefanom Harabinom. Ak sa tak skutočne stane, určite im prajeme rovnakú vý-hru ako v tých spomínaných prezidentských 🙂 .

Redakcia Startitupu sa vybrala do ulíc zisťovať čo si o tomto návrate myslia mladí, ale aj starší slováci. Väčšina reagovala skôr s (výsmevným) úsmevom a na otázku či ho budú voliť odpovedali negatívne. Viacej sa môžeš dozvedieť zo samotnej anketovej reportáže, ktorú nájdeš nižšie.

V rámci tohto veľkolepého návratu sme si vypracovali aj tematické tričko s potlačou zachytávajúcu nechválne známe 90te roky. Podporiť nás môžete kúpou tohto trička na e-shope gomerch.sk. Vďaka za každú podporu a pamätajte, ten kto sa nepoučí zo svojej minulosti je odkázaný zažiť ju znova. Tak poučili sme sa?

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
TOP BAD TRIP MEMES, ktoré ti v sobotu zlepšia náladu #24 (Mistr Truban, neboli klub nespravodlivo plešatých)

One thought on “Vladimír Mečiar AKA Múmia slovenskej politiky sa vracia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *