,,Nech pokape každý jeden” | Daweed Hustle x Shimmi x Chachi x Frayer x Karma – 158

Ako už samotný názov napovedá, nejde o žiaden love song. Nikdy sme sa neriadili tým, čo nám systém káže, a keď s tým máš problém, radšej si to nepúšťaj. Daweed Hustle x Shimmi x Chachi x Frayer x Karma – 158 (prod. Milly x Mjay)

Daweed Hustle x Shimmi x Chachi x Frayer x Karma - 158 (prod. Milly x Mjay)
Daweed Hustle x Shimmi x Chachi x Frayer x Karma – 158 (prod. Milly x Mjay)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

KRATOM.POTMEHOOD.SK


Jebať 158, jebať 158, jebať 158… refrén, ktorý vám bude hrať v ušiach ešte dlho po skončení tohto tracku. Rapová kultúra nikdy nesympatizovala s parazitmi a tak by to malo byť aj naďalej. Asi tak by som zhodnotil výber témy.

V tejto tradícií pokračuje aj ,,Hustle Team”, ktorý na tracku detailne opíše svoj vzťah k tejto nie príliš obľúbenej inštitúcií. A rozhodne nejde o žiaden love song, čo môžeme len kvitovať. Ak máš záujem pracovať na iných, robiť zo seba kokota a pritakávať bábkam systému, kľudne tak rob, ale nesťažuj sa, keď budeš mať na dôchodok 300e a dostaneš pokutu za prejdenie mimo prechod.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Podľa skutočnej udalosti! Adrian x Schneider – Bratislava feat. Tomáš Jedno, Miky Mora, Robes

Na tracku sa predstavilo celkovo 5 interpretov (menovite: Daweed Hustle, Shimmi, Chachi, Frayer a Karma) do beatu od 2 producentov (Milly x Mjay). Napriek tomu má skladba len 2 a pol minúty, no obsahuje veľký náboj a celá pôsobí veľmi rýchlo a dynamicky. Väčšia dĺžka by tým pádom mohla byť viac na škodu ako osoh a v tomto prípade ide o veľmi podarenú vec.

VIDEOKLIP

Všetkých interpretov môžeme vidieť aj na videoklipe, ktorý je popravde čistá amerika. Vizuál z produkcie Danpingdona je rovnako dynamický ako track a skvele dopĺňa celkový feeling zo skladby. Striedajú sa na ňom rôzne scény z koncertov, parties a nechýbajú ani ,,tmavé rohy ulíc”, ktoré navodzujú tú pravú atmosféru.

Žiaden z interpretov aktuálne na nemá RUKAHORE svoj tovar, no ak by si mal záujem podporiť nás, môžeš si odtiaľ niečo objednať cez náš link. Podporíš tým ďalší chod webu. Ďakujeme.

RUKAHORE_SHOP

One thought on “,,Nech pokape každý jeden” | Daweed Hustle x Shimmi x Chachi x Frayer x Karma – 158

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *