Povedz, čo pre teba znamená lojalita? Loko Loko v tom má jasno

Maskovaný Loko Loko pokračuje na svojej ceste a prináša ďalšiu novinku spoza bielej kukly. Čo pre teba znamená slovo lojalita? Si skutočne pravý, alebo sa vyparíš pri prvom náznaku problému?

Loko Loko - Lojalita (prod. by Scandi)
Loko Loko – Lojalita (prod. by Scandi)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Tak si, alebo nejsi? Otázka, ktorá vŕta, alebo vŕtala v hlave každému, kto prežil čo i len najmenšiu story na ulici, ktorá by nemusela dobre dopadnúť. Všetci vieme čo tým myslím. Je skutočný? Utiekol by? Buď to vidíš na očiach, alebo to zistíš až keď bude neskoro, tak si dobre rozmysli komu veríš.

Loko Loko na tracku Lojalita odkazuje, že by sa skôr zastrelil, než aby prehovoril. Či je to pravda, nikto nevie. V tom je však to kúzlo. Preto sa mi napriek všetkým hejtom a možnosti že je celý Lokov charakter fejk, jeho tvorba páči. Nikto totiž nevie kto to je, čo naozaj prežil a čo z toho je pravda, okrem jeho blízkych. A o tom to celé je.

Beat mu navaril Scandi a Lojalitu sprevádza aj minimalistický videoklip, resp. len vizuál pozostávajúci z dvoch scén, na ktorých nechýba ikonická biela kukla a na pozadí sídlisko prelínajúce sa s tmavým podchodom. Jediné, čo by som vytkol je možno menšia slovná zásoba, ktorá môže byť spôsobená aj tým, že Loko žil pravdepodobne značnú časť života v Nemecku, o čom svedčí aj celý jeden track v tomto jazyku.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Podľa skutočnej udalosti! Adrian x Schneider – Bratislava feat. Tomáš Jedno, Miky Mora, Robes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *