Chcem to jen nahrát a prodat.. | Koukr & Dorian – Svoboda

Takto to znie, keď sú texty viac ako slová. Cena za žitie sna je neúprosná. Koukr ani Dori už nepoznajú svoju detskú izbu. Je hudba vážne sloboda? / Koukr & Dorian – Svoboda

Koukr & Dorian - Svoboda
Koukr & Dorian – Svoboda

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Mladá krv v podobe Doriana a Koukra je hnacím motorom labelu Blakkwood. Už dáky ten čas si úpenlivo idú za svojim snom. Robia hudbu, ktorá sa už neozýva iba z ich detských izieb, ale je súčasťou mnohých playlistov. No a práve do nich sa rozhodne zaradí aj dnešná novinka s názvom Svoboda.

PODPOR DORIANA KÚPOU ALBUMU FLIP

COVER albumu DORIAN - FLIP
COVER albumu DORIAN – FLIP

Život ako z filmu, je to však naozaj tak? Aká je cena za slobodu? Ako moc vás zmení moc? Keď robíš čo ťa baví a ľudia si myslia, že im patríš? Keď si myslia, že ťa vlastnia? Hm? Chalani si len prajú robiť hudbu. Prajú si byť slobodný a momentálne nemať žiadne záväzky. Všetko čo robia by urobili znova, lebo práve minulosť formovala ich prítomnosť. Stojí to však za to?

Už nevím jak vypadá domov..

Koukr & Dorian – Svoboda

Ako to už u chalanov býva zvykom, peniaze skôr investujú do hudby než videí. Inak tomu nie je ani dnes. Vizuál tvorí len statický obrázok, oboch členov Blakkwoodu kdesi vonku na lavičke. Ciga v puse a v Doriho prípade aj Iphone v ruke tvoria skvelé pozadie pre text “Svoboda”. Ten má síce nižšiu viditeľnosť, cez to je čitateľný.

Beat ku skladbe je vlastne tiež “slobodný” (FREEdom). Za jeho hudobnou produkciou nájdeš beatmakera Morsa, ktorý sa hudbe venuje už dáky ten piatok. Kompletný názov beatu je [FREE] ‘Sadboy’ Sad Dark Guitar Chill Trap Beat (Prod. Mors) a nájdeš ho tu:

Singel je zároveň jedným z prvých songov z pripravovaného EP No Mercy 2, ktoré by malo uzrieť svetlo sveta ešte tento rok. nech to vypadá akokoľvek, tento rok patrí rozhodne tejto mladej dvojici!

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ja videl na ulici zločin | Koukr – Tamagotchi (prod. Voodoo808)

Ak by si mal nutkanie podporiť Doriana finančne, môžeš tak učiniť nákupom jeho debutového albumu FLIPna e-shope rukahore.sk alebo priamo cez náš link. Veď vieš, keby si sa náhodou nechcel prehrabávať kvalitnou hudbou a zároveň nás automaticky podporiť. Najlepšie je na tom to, že to tak spravíš úplne bezplatne! Stačí len nakúpiť cez náš odkaz. Dopredu ti ďakujeme!

2 thoughts on “Chcem to jen nahrát a prodat.. | Koukr & Dorian – Svoboda

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *