Mladý a ambiciózny obraz doby! | Dorian – SMS (prod. Fantom)

Dorian vie, že mu ide karta! Niet sa čomu čudovať, chalan vystrelil a vie v tom chodiť! Po vreckách 50 tisíc a stále mu je málo! Kedy a komu posiela SMS? Dočítaš sa v tomto článku! / Dorian – SMS (prod. Fantom)

Dorian - SMS (prod. Fantom)
Dorian – SMS (prod. Fantom)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Ďalšia novinka z Dorianom pripravovaného EP 3:58 na seba nenechala dlho čakať! Tá dnešná nesie názov SMS. Dozvieš sa v nej, komu, kedy a hlavne prečo posiela Dorian SMSky. Nechýba však ani sympatický egotrip, ktorý je predovšetkým zaslúžený! Hold chalan vie, že mu ide karta, tak prečo toho rozumne nevyužiť a nenapísať ďalší hit?

PODPOR DORIANA KÚPOU ALBUMU FLIP

COVER albumu DORIAN - FLIP
COVER albumu DORIAN – FLIP

Ja ho proste žeriem, ja viem. Jednoducho mladý, ambiciózny ale hlavne extrémne talentovaný MC – to je Dorian. Text dnešnej skladby je síce kratší, avšak o nič menej výpovednejší než tie jeho predošlé. Na váhe mu neuberá ani fakt, že jeho väčšinu tvorí refrén:

Píšu vožralý esemesky co bych neměl psát,
Motám se v noci po svým městě, špína na botách,
Zase vychází slunce, moje oči na drogách ,
Dneska je hlavní forma, takže prcat na obsah.

DORIAN (@dorian_wave)
Dorian – Už se neptám

Ním (refrénom) aj celý track začína. Nasleduje prvá z dvoch strof, v ktorej sa obraz doby rozpísal o svojich divokých nociach. Naväzuje ňou prevažne na refrén a dopĺňa v nej bližšie informácie o jeho obľúbených nočných kratochvíľach:

Píšem holkám co bysme neměli,
v sobotu a v neděli,
neboj na tom co cejtim k tobě to fakt nic nemění,
Jsme mladý, drzý, neměnný, pětky na vysvědčení.
Throw upy na zdech a zorničky jsou vždycky zvědšený.

DORIAN (@dorian_wave)
Dorian – Už se neptám

Druhá a zároveň posledná sloka je viac menej o jeho kariérnom progrese. Za noc v klube zarobí kľudne aj tvoje dve výplaty. Nechce a hlavne nemôže zomrieť. Cíti určité poslanie šíriť hudbu a byť obrazom dnešnej doby. A je viac ako jasné, že mu to zatiaľ vychádza na 100%! Aj tento song je len ďalším dôvodom, prečo sa tešiť na projekt 3:58.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
2018 = Se zeptej / 2019 = Už se neptám | Dorian – Už se neptám

Ak je reč o sprievodnom videu, tvorí ho statický obrázok ako aj v prípade predošlých songov. Na tom však nie je vôbec nič zlé, práve naopak. Vizuál ti tak dovolí sa na plno sústrediť na text a myšlienku skladby. K tomu je minimalistický a graficky nepriestrelný.

Určite vás song zaujme aj po produkčnej stránke. Veď prečo aj nie, keď je taktiež výborná! Za ňou stojí Fantom. Ak si o ňom doteraz nepočul, nie si sám. Je to vlastne jeden z milióna beatmakerov, ktorých beaty si vieš kúpiť a sú voľne dostupné na YouTube. Tu máš link na ten jeho – Fantom XXX.

Keby si mal však nutkanie Dorianovu prácu podporiť už teraz, môžeš tak učiniť nákupom jeho debutového albumu FLIP na e-shope rukahore.sk alebo priamo cez náš link. Veď vieš, keby si sa náhodou nechcel prehrabávať kvalitnou hudbou a zároveň nás automaticky podporiť. Najlepšie je na tom to, že to tak spravíš úplne bezplatne! Stačí len nakúpiť cez náš odkaz. Dopredu ti ďakujeme!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *