Poznáte Escape Room? Trúfnite si na celý dom!

Adrenalínová hra, ktorá v posledných rokoch naberá na popularite. Odložte konzoly, počítače, mobily a skúste si hororovku v realite! Escape Room – Divný dom.

Escape Room - divný dom
Escape Room – divný dom (zdroj: zlavadna.sk)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

KRATOM.POTMEHOOD.SK


Čo je to Escape Room?

Escape Room môžeme doslovne preložiť aj ako únikovú miestnosť, resp. miestnosť, z ktorej treba uniknúť. V praxi ide o adrenalínovú spoločenskú hru, ktorá sa hrá “irl”, teda v reálnom živote. Nejde o žiadnu virtuálnu realitu, videohru ani nič podobné. Je to skutočná spoločenská hra plná adrenalínu v špeciálne vybavených “arénach”, ktoré sú na hru určené.

Escape Room je teda miestnosť, alebo komplex (dom), ktorý je vybavený rôznymi nástrahami, pascami a cieľom hráčov je v dostať sa von a prekonať všetky prekážky v určitom časovom limite. Ide o skvelú “teambuildingovú” hru, ktorá je doplnená celým príbehom, ktorý vás vtiahne do kontextu. Najčastejšie sa stretneme s rôznymi policajnými vyšetrovačkami, celami, skrýšami únoscov, alebo strašidelnými domami. No a jeden taký si dnes predstavíme.

Escape Room – Divný dom

Divný dom je špeciálna Escape Room hra, ktorú tvorí skutočný starý rodinný dom pochádzajúci až zo 60tych rokov minulého storočia. V tomto dome ešte donedávna žila reálna rodina, ktorá sa odsťahovala a z domu sa zhotovila táto prevádza. Zostali však po nich reálne zariadené izby, detská postieľka a podobne. To vašej hre dodáva ten pravý strašidelný feeling… nejde o žiadne umelé atrapy pavúkov a hadov, žiadne gýčové gumené hávede… Prevádza sa nachádza v bratislavskej Petržalke a je otvorená od 10:00 až do 22:00.

POZRIEŤ SA NA PONUKU DIVNÉHO DOMU

Zahrať si ju môže team 3-5 hráčov a na vyslobodenie majú 90 minút. Podmienkou je minimálny vek aspoň 15 rokov. Táto adrenalínová zábavka vás vyjde za bežných okolností až na 64,37 €, no na portáli zlavadna.sk môžete využiť zľavu, po ktorej zaplatíte iba 49,50 € a tým pádom ušetríte až 14,87 €. Z dostupných 9 recenzií má Escape Room Divný dom veľmi solídne hodnotenie – až 9,7* z 10. Zaujímavosťou je, že vás na konci čaká malé prekvapenie a dostať sa von z domu nemusí na výhru stačiť.

Hlavné výhody:

  • skutočný starý dom
  • zľava až 14,87 €
  • mysteriózne a unreal prvky
  • bez gýčovytých umelých pavúkov…
  • otváracie hodiny až do 22:00
  • malá minihra a zaujímavosť na záver

KUPIŤ LÍSTOK ZA AKCIOVÚ CENU

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Vypadni z hoodu #1 | Kam na dovolenku?

One thought on “Poznáte Escape Room? Trúfnite si na celý dom!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *