2018 = Se zeptej / 2019 = Už se neptám | Dorian – Už se neptám

8 hodín denne musíš sedieť v škole, aby si dostal nepotrebný papier. Je to adekvátne? Dorian si myslí, že nie. Investuj svoj voľný čas rozumnejšie! / Dorian – Už se neptám

Dorian - Už se neptám
Dorian – Už se neptám

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Len nedávno sme sa dočkali Dorianovho debutového albumu FLIP a už sa nám chystá ďalší! Tentokrát síce ide o kratšie EP, avšak z jeho prvej ochutnávky s názvom Už se neptám rovnako kvalitné! Poďme sa naň preto pozrieť bližšie!

PODPOR DORIANA KÚPOU ALBUMU FLIP

COVER albumu DORIAN – FLIP

Zatiaľ čo v ňom jeho drvivá väčšina fans vidí druhého Viktora Sheena, mne skôr sedí do role Renneho Danga. Ten bol taktiež v dobe vydania svojho prvého sólo albumu CON LAI (2017) až tak rozpísaný, že hneď po tour vydal ZMRDLIFE 3 (2018), čiže kratšie EP. Myslím si, že tomu hlavne pomohli predaje a aj fakt, že ho začalo vnímať omnoho viac ľudí než dovtedy. Rovnako tak to cítim aj v prípade Doriana, ktorý nielenže vydal kvalitný album, ale zároveň sa po ňom ani na moment nezastavil a pravidelne zásobuje svojich poslucháčov novou hudbou!

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Je Dorian naozaj druhý Viktor Sheen? | Dorian – Ok fajn

Myšlienka skladby Už se neptám je možno na prvý pohľad primitívna. Súdiac ale na základe komentárov ju mnoho ľudí nepochopilo správne. Dorian sa totiž v žiadnom prípade nesnaží žiakov dostať za každú cenu zo školy, ale práve naopak. Praje si, aby miesto premrhaného času po nej rozbehli svoj vlastný biznis. Chceš sa mať lepšie ako iní? Tak pre to musíš robiť niečo navyše!

8 hodin denně, pro vyjebany papír,
jen ať seš pěkně stejnej jak všichni maturanti,
pak muzes jít do firmy, kterou vlastní frajer jak ty,
i když je stejně starej, on se nebál mejchat karty!

DORIAN (@dorian_wave)
Dorian – Už se neptám

Avšak som tiež toho názoru, že nie každý môže byť riaditeľom prosperujúcej firmy. Prečo? Je to veľmi jednoduché. Každá firma potrebuje zamestnancov. Nebyť pekárov, ráno nemáš chlieb a sám si ho len ťažko urobíš z pohodlia kancelárie. Jednoducho nie každý na to má a môže si žiť svoj sen. Preto maj vždy záložný plán! Nech si kto si.

Vizuál pozostáva z fotografie vytvorenej pravdepodobne o 3:58 ráno. Nájdeš na nej peniaze, powerbanku, zámok, kľuč, zapaľovač, cigarety, vidličku, usb kábel od Iphonu, čokoládovú lienku, minerálnu vodu Bon-aqua, reťaz a pod ňou niečo len ťažko identifikovateľné (handra, dáky kus oblečenia, možno ponožky). Pôsobí to deep, ako aj celý song. V pravom dolnom rohu tak potom ešte nájdeš 3:58. Čiže názov Dorianovho chystaného EP.

Ak chceš Doriana podporiť viac než len lajkom alebo komentárom pod jeho hudobnými videami, môžeš tak spraviť kúpou jeho albumu FLIP cez e-shop rukahore.sk alebo priamo cez náš link. Nákupom cez ten nás zároveň bezplatne podporíš v našej tvorbe! Dopredu ďakujeme!

One thought on “2018 = Se zeptej / 2019 = Už se neptám | Dorian – Už se neptám

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *